Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni, hogy egy férfinek hiányozzak?

Figyelt kérdés
Ha sokáig folyamatosan chateltünk, de egyszer csak leállok, felhagyok az írogatással, akkor felkelthetem az érdeklődésését, hogy most ezt miért tettem, vagy inkább miért nem?

2022. máj. 4. 07:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Tehát a kapcsolat legelején már játszmázol. Ez szép. Remélem, hogy sehogy nem fogod elérni.
2022. máj. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Én ilyenkor azt veszem le, hogy nem érdeklődik, ezért hagyom a picshába. Ha az a konklúzió hogy játszmázik akkor is.
2022. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Utálom a játszmákat. Vérmes vagy nagyon.
2022. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
69%

#3, nem vérmes, csak idióta.


No, Kérdező: legyél érdekes, deal?

2022. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Van egy lány. Nagyon szimpi, talán én se vagyok számára közönbös. Szerintem jó páros lehetnénk. Pl egy nagyon jó példa, hogy elmondása alapján betegesen féltékeny, elmondtam, hogy én hogyan viselkedem kapcsolatban és mondta, hogy így valóban könnyebb lenne neki is.

Szóval ő is hasonlóan játszmzik. Írok neki mindíg, de nem mindíg válaszol. Ilyenkor hiányzik, szomorú vagyok. Ezért is hagyom inkább az egészet. Nem szeretek emiatt szomorú lenni.

2022. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Szégyen
2022. máj. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak visszataszító és gyerekes. Nőként szívem szerint az tanácsolnám, hogy legyél számára érdekes annyira, hogy mindent tudni akarjon rólad... De ez ugyebár csak akkor működik, ha az eredeti személyiséged is érdekfeszítő, vannak közös témáitok, kicsit hasonlítotok, de a szemében mégis akad valami más, ami megfogja. Legyen egy sport, egy izgalmas hobbi, bármi. Ha már másként kell bemutatkoznod a számára, akkor nem tudom, hogy van-e értelme a kapcsolatnak. Hosszabb távon biztos nincs, mert idővel rájön, hogy hazudtál. Én nem vagyok híve a levelezésnek, mert úgy gondolom napi 5 levél nem sok, nem tudok magamról sokat elárulni, nem lesz a mindennapjaim része. Ezáltal hamar találkozni szeretne velem a másik fél és egy találkozásból már valóban kitudódik, hogy bejövünk-e egymásnak, van-e bennünk közös és azt is érzed, hogy lehet-e ebből valami komoly. Tényleg nem vagyok híve az online kapcsolatoknak, de úgy véled, hogy ettől hiányolna téged vagy komolyan fog venni? :D
2022. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem terveztem játszmázni Vele, de sajnos, ebben az induló / nem induló kapcsolatban - úgy érzem - , én vagyok a szerelmesebb. Hiányzik, szeretem; van, hogy sokat érdeklődik felőlem meg randira is hívott már, de utána valahogy kibúvókat keresett. Különös termnészet vagyok, más fiú esetében nem tudom, hogy értem el, hogy belém szeressenek. Szegény, amúgy is önbizolamhiánnyal küzd, amit eddig fejleszteni próbáltam Nála, de most inkább beléálltam. :(
2022. máj. 4. 10:53
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne tűnj el, csak kicsit fogd vissza magad. Viselkedj úgy, ahogy ő.
2022. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Pippantsd le úgy ahogy még senki, biztos hiányozni fog neki mindig!!!😋
2022. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!