Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mennyi az a minimum havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi az a minimum havi bevétel, ami alatt nem állnátok szóba egy pasival?

Figyelt kérdés
Nyilván nem mindenki pénzéhes, de megélhetésre gondolni kell, nem lölö kategóriájú aranyásásra gondolok, egyszerű átlag ember szintjére.

2022. máj. 11. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Br 1m kornyeke, ennel tobbet keresek, tole is elvarom h tegyen a kozosbe
2022. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
85%
Szerintem sok nőnek ez attól függ, hogy ők maguk mennyit keresnek, és a lényeg inkább, hogy a nőnél a férfi többet tudjon haza vinni.
2022. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem beszéltem arról ismerkedés alatt, hogy mennyit keresek. Az nyilván lejött a nőknek, hogy magabiztos a hozzáállásom, meg el tudtam őket hívni ide-oda, de a tényleges vagyoni helyzetemről fogalmuk sem volt.
2022. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Nincs ilyen határ. Persze annak nem örülnék, ha csak otthon döglene és nem csinálna semmit, mert azért heréket nem tartok el. Ha többet keresne, mint én, az zavarna, egyrészt az önbecsülésem miatt, másrészt meg mert a gazdag pasik jelleme nem felel meg nekem.
2022. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Elég nagy baj ha egy nő pénz alapján jon össze valakivel.
2022. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5, egy nő, ahogy itt is látszik, nem fog lejjebb adni a saját színvonalánál, minimum 1-2 kategóriával feljebb keresgél.
2022. máj. 11. 13:39
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

G3cc 1 éve kb is ugyanilyen kérdések voltak


Ecceri melós van mèg?

2022. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Annyi, hogy normálisan eltartsa magát, ne számolgassa hó végén az aprót, évi egyszer egy, átlagos nyaralás férjen bele neki illetve havi egy-két mozi vagy vacsi.

Az oké, hogy egyszer én fizetek, egyszer ő, csak ne az legyen, hogy nem lehet sehova menni, mert neki nem telik rá, stb.

2022. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a keresetnél ezerszer fontosabb a pénzügyi kultúrája, tudása. Ezért jöttem össze az akkor munkanélküli férjemmel. Az, hogy esténként együtt agyalunk a befektetésekről, közös hobbivá vált.
2022. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért 200at keressen minimum, abból se egyszerű megélni.

Nem az anyagiak alapján választ, persze, de a szerelemből nem lehet megélni.

N 30

2022. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!