Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy olyan személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan személy aki megváltozott munkaképességű de ez igazából nem befolyásolja a mindennapi életét és mellette még dolgozik is az milyen párt válasszon magának? Úgyan olyan sérült embert?

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki elfogadja olyannak amilyen ?
2022. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle lehetőség van.


Próbáld meg meghatározni, hogy milyen vagy valójában, és ahhoz képest keresgélj! Sok sikert! :)

2022. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt másképp lőném be és mértékekkel válaszolnék.

Példának okáért, én hallássérült vagyok, de ez hamar kiderült így nem sok hátrányom származik belőle. Hamar kaptam hallókészüléket, nem kellett jelnyelvet tanuljak, teljesen jól beszélek - illetve nemrég óta logopédushoz is járok, hogy még jobb lehessek. Én nem igazán tudok kijönni egy nálam súlyosabb esetű hallássérülttel. Egyrészt ugyebár azért, mert nem tudok jelelni, másrészt, mert a legtöbb hallássérült számomra érthetetlenül beszél. Majdnem tökéletesen hallok a hallókészülékemmel, de a "majdnem" szócska pont jelöli azt, hogy amennyiben valaki nehezebben beszél, mert mondjuk későn kezdett el hallani és emiatt elmaradt a beszédkészsége, azt nem biztos, hogy megértem.

Stabil párkapcsolatban élek, a párom nem hátrányos helyzetű. Ha randizgatnék, akkor valószínűleg újfent teljesen egészséges embereket keresnék vagy hallássérültet csak akkor ha azonos szinten van velem. Tehát fontos a mérték. Ha téged semmiben sem akadályoz az életben a megváltozott munkaképességed (mint esetemben: engem se) akkor szerintem "válogathatsz" egészségesek között is.

2022. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, más téren mit tudsz felmutatni. Pl. volt az a hallássérült lány, valamilyen Fanni. Ő pl. egy klassz, csinos nő. Nem csodálom, hogy halló férfiakat simán talált magának.
2022. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya.
2022. máj. 12. 12:08
 6/8 A kérdező kommentje:
És csinos is vagyok
2022. máj. 12. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy és jól nézel ki, akkor bármilyen faszit találhatsz magadnak. Van az a Mosolyka nevű valaki vagy Illés Fanni, aki születési rendellenességre jött a világra. Gondolom megelégednél olyan szintű faszikkal, mint ami nekik van.


[link]

[link]

2022. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is megváltozott munkaképességű vagyok, tehát tartós egészségi problémám van. Nem vagyok huszonéves /40+/, de sosem okozott gondot az ismerkedés.Természetesen az fontos,hogy már az ismerkedés elején el kell mondani mi is a gond.
2022. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!