Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennétek egy olyan fiú barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek egy olyan fiú barátnője akit régebben bántottak a suliban, meg nem voltak barátai?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az ilyen szerencsétlenebb fiúkról?


Én is ilyen vagyok, sokszor bántottak, hogy csendes vagyok, meg vékony. Sosem voltak barátaim, most sincsenek, de barátnőt sem tudok találni.


Egy ilyen fiúval lennél kapcsolatban ha tetszik, meg szerethető ember?


2022. máj. 13. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Már ezt a kérdést is feltetted kicsit másképp.

Ne legyel csendes,baratkozz.Ha még barataid sincsennek mert nem tudsz baratkozni akkor hogy lenne már baratnőd...

2022. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A múltja nem nagyon érdekel,viszont legyen kicsit kommunikatív mert úgy unnám magamat mellette.
2022. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak ám ilyen lányok is (pl. én), de valahogy még az ilyen fiúknak se voltam soha jó.
2022. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél beszédesebb,barátkozz.
2022. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engem is bántottak régen suliban, sőt saját szüleim is. Jelenleg olyan barátnőm van, hogy jobbat el se tudnék képzelni. Sokat olvastam, tanultam, és alkalmaztam is a tanultakat.
2022. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem kizáró ok
2022. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz, lány vagyok, de nekem is van párom annak ellenére, hogy bántottak.

Hidd el, lányként sem jobb.

Abban a városban, ahol felnőttem kimozdulni is utáltam, ismerkedni sem mertem, nehogy egy olyan közös ismerős legyen a randipartneremmel, aki anno piszkált.

Engem vertek, csúfoltak stb. Megkeserítették a fiatal éveimet.


Amúgy ajánlom a netes ismerkedést. Én ott ismertem meg a páromat és már elköltöztem hozzá, messze attól az Istenverte kisvárostól.


Egy értelmes embert nem a múltad fogja érdekelni, ha szimpatikus vagy neki. De az kell, hogy adj neki esélyt, ne legyél zárkózott az új emberek előtt.

Tudom, milyen nehéz, de ha nem nyitsz senki felé, akkor nem fog kopogtatni a szerelem.

2022. máj. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!