Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5 évvel ezelőtt egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 évvel ezelőtt egy pasi szex/laza kapcsolatot akart tőlem,de én visszautasÍottam.Hogy mondjam el neki,hogy most már szÍvesen benne lennék egy ilyen laza kapcsolatban?Félek,hogy visszautasÍt...

Figyelt kérdés
Igazából nem utasÍtottam konkrétan vissza 1,5 évvel ezelőt,nem mondtam neki sem igent sem nemet.Közömbösen viselkedtem vele és persze ő meg is sértődött rendesen....Vajon mit szólna,ha most megkeresném?

2022. máj. 13. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen. Miért gond az, ha elutasít, ha egyébként sem tervezel vele?
2022. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát,mert a visszautasÍtás tök ciki.Elég nehezen tudnám feldolgozni:D
2022. máj. 13. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszelgess vele siman.

Rairsz mintha csakugy eszedbe jutott volna(ebbol már helybol vágja mizu)

Rakerdezel van e bnője, lenne e kedve veled bulizni, merre él dolgozik most, vagy akármilyen apropot kitalálsz. A válaszaibol es hogy magárol beszél minden lejön.

2022. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne azzal kezd hogy most benne vagy, mert akkor nem fogja akarni.
2022. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nő vagyok, ha te ezt felvetnéd neki, abból ezek után max egy éjszakát szánna rád. Amúgy benned mi változott, hogy most már belemennél egy lagymatag, sehiva se vezető semmibe?
2022. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj utolsó!Ne legyél már ennyire prűd.....bírom itt gyakorin mindenki játssza a szent szüzet.Csak annyi változott meg bennem,hogy miért ne ha úgysincs senkim.
2022. máj. 13. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok: nagyon gáz vagy! Tévedtem, egy éjszakára sem fogsz kelleni neki.
2022. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Te csak komoly párkapcsolatban

szexeltél idáig amit úgy terveztél hogy életed végéig fog tartan?

2022. máj. 13. 23:05
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Dehogyis... Itt mindenki szuzmaria es terezanya klonjai....
2022. máj. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon érettlen a gondolkodásod! Egy ff 1.5 éve mondjuk ki: meg akart du..ni. Mást nem akart tőled. Eltelt 1.5 év, és szólnál neki, hohy hello már megengedem hogy megd..j? Van neked eszed, és önbecsülésed?
2022. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!