Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotoknak női lelki társa lenne, akivel mindent megbeszél? És a kedves hölgy nem tud magaba tartani semmit, tehát mindent kibeszel..

Figyelt kérdés

Persze, az a jó amit ő mond..

Azt kellene csinálnom.

Úgy kéne élnem.



2022. máj. 14. 11:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Optimális esetben a "lelki társam" az a párom, aki az életben is a társam. Ha mást tart lelki társának, akkor legyen vele, pont. Főleg, ha hozzá mér, és az ő véleménye szerint kéne neked is viselkedned. Ha ő az etalon, akkor tessék, lehet is menni vele párkapcsolatban élni.
2022. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Barátnőm nem örülne!

Nekem nincs lelki társam, de elfogadnék barátnak egy 18-22 közötti 170 magas dögös kiscsajt lelki társnak!

2022. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Menekulj...

Az én volt párom ugyanezt csinálta.

Mindent kibeszelt, tudta melyik barátjának mit kell mondania, hogy O jó fénybe tűnjön fel.

Persze vitákról is beszámolt, de annyira irrealis dolgai voltak, és ha szóvá tettem, mindennek elhordott.


Ha azt mondták O a hülye, az se számított,megoldotta, hogy ő ilyen, én vagyok a hibás.

Ha szóvá tettem, hogy azért ha ide jön, miért a szomszéd épületbe lévő nővel kell irkalnia..

Kotekedtem...

Ha mondta annak nagyobb a feneke..

Az is természetes.

Az ilyen, amaz olyan, tiszta kaméleon volt.

Nekem is az kellett volna lennem.

Ahonnan épp fúj a szél,úgy kellett volna viselkednem.

És nem érti mi a baj ezzel.

Primitív,buta ember, kapcsolatra alkalmatlan


Egy valamihez értenek hazudni, és a másikat elhordani mindennek.

Sajnos a tükröt nem ismerik ezek.

2022. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Fuú, az előző válasza az én exemre hasonlít.

Csakozik ezerrel, szerintem ez náluk a kapuzárási pánik.

Majd egyszer rájön, hogy csak én bírtam elviselni a természetet, mert nagyon más ahogy előadja magát, és amilyen a valóságban.

2022. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Volt. Kidobtam, hogy akkor éljen a "lelki társával", de ne velem.
2022. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!