Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek jelent valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek jelent valamit, ha egy férfi nagy szívességeket is megtesz a kedvetekért?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 22:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha kéretlen szívesség, akkor inkább kellemetlen szituba hoz, hisz egyértelműen egyre nyíltabban mutatta ki, hogy bejövök neki. Ekkor legtöbbször, csak, hogy ne hozzam őt túlságosan zavarba, inkább játszom a hülyét, mintha nem esne le, hogy bejövök neki és nagyon sokat emlegetem a párom. De volt már mikor semmilyen célozgatás nem ért célba és konkrétan meg kellett mondanom neki, hogy amit csinál az számomra kellemetlen, szeretem a párom és ha folytatja ezt a viselkedést csak azt éri el, hogy szóba se fogok állni vele.

Viszont, ha én kértem ezt a szívességet, akkor biztos, hogy olyan a kapcsolatunk, hogy mertem kérni tőle ilyen szívességet, és teljesen biztosra tudom, hogy nem érti félre a helyzetet és nem képzeli be magának, hogy azért tőle kértem segítséget, mert ő álmaim férfia.

2022. máj. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban örülök neki, de nem várom el. Az nem vált ki belőlem semmit, max. szánalmat, ha egy férfi, aki iránt láthatóan nem vonzódom, úgy próbál bevágódni nálam, hogy mindenfélét megígér és lemegy kutyába.
2022. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!