Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első alkalommal le akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal le akart szólítani, most hogy én akartam lépni dobott. Miért csináljátok ezt fiúk?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, mindenki mondja (lányok-fiúk egyaránt) hogy nagyon csinos vagyok, van jó pár srác akinek bejövök és hívnak ide-oda, az utcán gyakran megszólítanak, megbámulnak... szóval nem vagyok csúnya. Sokat foglalkozom magammal és a megjelenésemmel. Mégis egyetlen szerelmem, aki jobban érdekel mint bárki valaha, visszautasított anélkül hogy akárcsak egyszer is egy tíz percet eltöltött volna velem kettesben. 25 éves (arab, mérnök egyetemen) és szentül meg vagyok győződve hogy igenis tetszem neki. Miért utasította vissza a közeledésem?

Plusz az itteni egyetemista arabok köztudottan elég lazák...


2010. szept. 17. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
a fiúk buták:)
2010. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert másmilyen kultúrából jött,másmilyen a neveltetése,és lehet hogy ott nem tisztelik azt,hogy ha egy lány közeledik.
2010. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő egy másik kultúrából jött. Valószínűleg úgy érzi megaláztad azzal, hogy Te szólítottad meg, hiszen ez az Ő feladata lett volna.
2010. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
^^Ezek ki vannak zárva.
2010. szept. 17. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
esetleg vallási különbség miatt
2010. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!