Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elofordulhat, hogy nem esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofordulhat, hogy nem esik le neki, vagy csak nem szeretne tobbet?

Figyelt kérdés

Ha elhivom ot valahova, es folyamatosan erdeklodok is iranta...de o egyszeruen nem lep semmit, akkor egyertelmu hogy o nem akar tobbet, igaz? Amikor egyutt vagyunk akkor en ugy veszem eszre, hogy jol erzi magat...de megsem tortenik semmi sem koztunk.

Elofordulhat, hogy ez nem eleg egyertelmu, es nem veszi eszre hogy nekem tetszik, vagy engedjem ot el, es lepjek tovabb?


2022. máj. 18. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Em akar semmi komolyat
2022. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamat hívogatod, de nem történik semmi, akkor csak haver vagy, semmi több. Te a nő vagy a férfi vagy?
2022. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

En vagyok a no.

Ertem, akkor ezt el kell engednem.

2022. máj. 18. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így első blikkre azt mondanám, hogy csak havernak tekint.
2022. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom próbálkozz még. Pitizz és lesd minden kívánságát. Előbb utóbb le fog esni neki
2022. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!