Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnak a 20 koruli pasik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnak a 20 koruli pasik egy lanyra csak baratkent tekinteni hosszutavon?

Figyelt kérdés
Ha nem meleg egyikuk sem, es a lany sem csunya.
2022. máj. 18. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2022. máj. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert?
2022. máj. 18. 11:11
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
én tudok
2022. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha az elején nagyon finoman próbálkozom és úgy látom nem jövök be neki, vagy ha tudom van pasija, akkor igen. Próbálkozás alatt azt értem próbálom felmérni mennyire jövök be neki, mennyire nyitott egy kapcsolatra, mennyire van kedve kettesben is találkozni.
2022. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én tudok
2022. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#2: Azért nem, mert ha bejön nekem és látom, hogy én nem érdekelném komolyabban, akkor nem ragadok ott barátzónában. Ezek általában nem szoktak őszinte barátságok lenni. Max akkor tudnék férfi-nő barátságot elképzelni, ha az egyik fél meleg vagy régóta ismerik egymást és egyáltalán nem jön be egyiküknek sem a másik.


Olyan "barátságot" meg nem neveznék barátságnak, ahol az egyik fél szándékosan tartóztatja magát a gondolattól, hogy több legyen abból a valamiből, miközben egyértelműen vonzódik a másikhoz.

2022. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem vonzó számára
2022. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
6. Ez attól is függ milyen gyakran kell találkoznotok aztán a mindennapokban. Ha megteheted hogy soha többé nem beszélsz vele az jó, de ha iskolatársadról, munkatársadról vagy közeli baráti társaságból van az illető, ott ha onnastól nem beszélnél és barátkoznál vele vele az inkább kínos lenne.
2022. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy “a lány sem csúnya”, teljesen szubjektív. Lehet te nem látod csúnyának magad, de másnak nem vagy vonzó. Pl. van, akinek a nagy segg tetszik meg a széles csípő, másnak viszont a vékony alkat jön be. Na akkor hiába vagy egy adott réteg számára vonzó, ha a másik tábor hozzád se nyúlna. Szóval igen, tekinthetnek rá barátként.
2022. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem,csak akkor ha meleg.
2022. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!