Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel volt olyan hogy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel volt olyan hogy volt szex-partnere, miután szét mentek, még kerestétek egymást?

Figyelt kérdés

Volt összejáró partneromhoz nem tudok hogy viszonyulni, szerettem mint embert, mai napig nem tudom eldönteni hogy szerelmes voltam e belé, vagy csak az előző kapcsolatom viselt meg annyira hogy azt higgyem szeretem.

(Nem volt sem felesége, sem barátnő semmi ilyesmi, mielőtt valaki félreértené) amúgy egy hulladék lenne komolyabb kapcsolatra, ezért nem maradt meg mellette egy nő sem, (egy kapcsolata volt anno tizenévesen 3 évig, onnantól csak jöttek-mentek) én sem terveztem. (Nem akarom részletezni de borzalmas dolgokat művelt szexuálisan, félig - meddig gyerek lányokkal & prostituáltakkal.. )

Amúgy nagyon jókat lehetett vele beszélgetni kb mindenről..

Ágyon kívül nem igen mentünk sehova. Viszont ha bajban voltam, eltévedtem pl:. Eljött értem külföldre is, és hazahozott. Ekkor már rég nem jártunk össze. Van azóta normális kapcsolatom. Neki csak jött-mentek… amiről mesélt is.

Hosszú ideje nem beszéltünk, azt érzem kutyába sem nézett .. szerintem tudja hogy így érzek.

De akkor miért keres hébe-hóba? Életben nem lennék vele többet úgy, ezzel is tisztában van. Meg azt nem értem, ha amúgy emberileg egy hulladék. Mert az. Akkor velem miért volt kedves, ha közben nem akart többet?



2022. máj. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert fenntart még tartaléklistán, ha ismét szüksége lesz dugipajtira.
2022. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem volt. Au revoir.
2022. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1#Elköltöztem az isten háta mögé kettővel… a párommal. Amiről tud is, kizárt dolog hogy így tudjunk találkozni, szex miatt. Meg amúgyis sokkal—— öregebb nálam, és ettől csak csúnyább lesz.

Ezekkel pedig tisztában van. Meg rendszeres prosti tábor erősítő, nem hinném hogy rám lenne szorulva.

Csak így a képet összerakva, nemigen látom esélyét ezek miatt, de nagyon köszönöm a válaszod.

2022. máj. 18. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam prostiknál, meg feküdtem le 15-16 éves lányokkal.

Meg használtam szexjátékként nőket. Meg elég sok mindent csináltam amit nem szivesen osztanék meg. De nem tartom magam hulladék embernek.

Régen azért nem feleltem meg a társadalmi elvárásoknak mert mindenkivel kedves voltam és nem voltam nyomulós, most meg épp ellenkezőleg általában.

Az undorító társadalom tesz minket ilyenné, nem a saját akaratunk.

Egyébként simán lehet, hogy szeretett téged mint embert a szexen kívül is. Nekem is volt olyan nő akivel szinte csak szex volt és semmi más, de legbelül arra vágytam hogy megnyíljunk egymásnak és törődjünk egymással.

Csak ez soha nem jött össze, de ha nem is érdeklődök róluk és magamról se mondok semmi pozitívat akkor g*ci vonzó vagyok. Egy értelmes kapcsolat se jött még össze mert ha őszinte és érzelmes akarok lenni egyből lapátra tesznek. 20/F

2022. máj. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Basztál egy hulladékkal. Sőt, még most is basznál. Ez téged is minősít te észlény!
2022. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!