Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rám mosolygott, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rám mosolygott, akkor nagyon rossz nem lehetek, ugye?

Figyelt kérdés

Van egy női kollégám, teljesen más területen dolgozunk, ezért csak nagyon ritkán látjuk egymást. Modell alkat, nagyon szép.


Egy párszor hosszabb ideig szemeztem vele, ezt szerintem már ő is érzékelte.

Ma ismét láttuk egymást a folyosón, összenéztünk, és rám mosolygott.


Sok reményt nem fűzök a dologhoz, hogy egy ilyen nőnél pont én legyek a befutó, és szerintem egy mosoly önmagában nem jelent sokat, de...


... ha az ő szemében ronda lennék, nem lennék szimpatikus, akkor nem mosolygott volna rám, ugye? Lehet hogy nem lenne esélyem nála, nem tetszem neki annyira, de valamilyen szintű szimpátiát jelent a mosoly, nem? Még akkor is, ha csak kedvességből tette.



2022. máj. 18. 23:41
A kérdező szavazást indított:
Abszolút nem jelent semmit
Annyit jelent, hogy nem vagy bűnronda és unszimpatikus. Ennyire hatalmas a siker.
Szimpatikus vagy neki valamilyen szinten, tetszel neki
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 120 kilós ragyás fejű Petire is mosolygok...nem jelent semmit.

N 30

2022. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkire rámosolygok, akit nem utálok. De, ettől még miért ne lehetne nála esélyed? Egy mosoly az jó kezdet. Nyilván semelyik nő nem azzal kezdi, hogy a nyakadba ugrik, vagy lerángatja rólad a nadrágodat a folyósón.

N/31

2022. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy gondolom , hogy mivel szemeztetek tudja , hogy tetszel neki ,mivel ennek tudatában mosolygott ezért ez egy plussz pont arra , hogy kezdeményezhetsz.
2022. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!