Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtünk, vissza utasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtünk, vissza utasítottam. Még néha írogat? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal hónapokig beszélgettünk, többször találkoztunk is. Szerintem a vonzalom is megvolt. Én úgy döntöttem, hogy kicsit tartunk ebben szünetet, kértem pár hónapot, majd ha úgy alakul akkor folytatjuk. Természetesen addig mindenki azzal lehet akivel akar, bár én nem pasizással töltöm az időmet ebben a pár hónapban.

Ő ugyan úgy jár mjnden héten bulizni, ismerkedik (onnan látom, hogy követ/jelöl be egy csomó új nőt), stb.

Viszont mikor kiteszek egy képet, storyt általában reagál rá. Ha arról teszek ki képet hol jártam megkérdezi kivel voltam ott. Berúgva ír olyanokat, hogy meg**na, de olyanokat is ír, hogy hiányzok neki, szeret, mért nem vagyok vele.

Ez megy kb 2 hónapja. Találkozni is akarna megint. Előfordult, hogy majdnem egy hétig nem beszéltünk, de van, hogy minden nap ír valamit.

Mire jó ez? Próbálja fenntartani az érdeklődésem? Komolyan féltékeny? Csak szórakozik? Ki a hülye most ebben az egészben?

Ha nem lenne ilyen csajozós, ivós, akkor talán nem kértem volna időt tőle. Vagy hagyjam az egészet úgyse fogja velem komolyan gondolni?



2022. máj. 21. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Éretlen vagy még ehhez nagyon.
2022. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a hülye a torténetben. megvolt a vonzalom és te kérsz pár hónap szünetet? AKkor miért nem fejezted be végleg?
2022. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltak hosszú kapcsolatai, amiben elvileg nem csalta meg a barátnőjét. Viszont mikor nincs kapcsolatban ahogy látom is iszik, bulizik, nőzik egész hétvégén. Ha vissza utasítottam ha nem szerintem nem értem volna neki annyit, hogy ezeket a dolgokat letegye és normális kapcsolatunk legyen. Mivel csajozós fajta nagyon talán bízni sem tudnék benne.

Nem tudom. Viszont voltak alkalmak mikor megnyílt nekem és akkor teljesen más oldalát láttam. Az nagyon tetszett. A gyenge oldalát és nem félt megmutatni. Csak sajnos többnyire a fent említett oldala látható.

Nem vagyunk kapcsolatban, ismerkedhet, azt tehet amit akar. De attól félek megcsalt volna és nem tette volna le a bulit, nőket, piát hiába vagyok neki

2022. máj. 21. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedik, és ezért keres. Ha anno azt mondtad volna neki, hogy nem fog menni köztetek a dolog, ezért itt a vége fuss el véle, akkor már nem is foglalkozna veled.

Ezt viszont nem szabad csinálni: "Én úgy döntöttem, hogy kicsit tartunk ebben szünetet, kértem pár hónapot, majd ha úgy alakul akkor folytatjuk."

Az egy nagyon kétértelmű kifejezés, hogy "szünet". Kapcsolatban olyan nincs, max a focimeccsek közben.

Ha valakinek azt mondod, hogy szünet, akkor joggal fog reménykedni a folytatásban. Viszont azt ne várd el senkitől, hogy ha te egy ilyen szüneteltetett időszakban "standby"-ra kapcsolsz, akkor majd a másik is hasonlóképpen fog tenni. (Mondtad neki, vagy erre magától kellett volna rájönnie?)

Ha nem tetszik a másikban valami, akkor nyíltan mondd el neki az okát, hogy miért nem! Ettől ő is mérlegelni fogja azt, hogy egyáltalán érdemes-e veled próbálkoznia. (Meg tud-e változni?!)

Ha viszont reménytelennek gondolsz egy még ki sem alakult kapcsolatot, akkor nyugodtan, egyértelműen mondd ki a végső szót! :,D

2022. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy főnyereménynek tűnik :D
2022. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!