Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívtam a szalagavató miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam a szalagavató miatt egy lányt keringőzni a suliból. Előtte nem ismertem. Kicsit furcsán viselkedik mikor beszélgetünk. Mitől lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
Mikor beszélünk akkor alig kérdez magától, mintha nem lenne kedve soha beszélgetni. Ez kb. 2-3 volt. Most nem tudom, hogy félénk és zavarban van (Amit nem értek, h miért) vagy pedig szimplán nem vagyok neki szimpatikus. De ha ez a helyzet akkor meg miért mondott igent a keringőre? Ötletek?
2010. szept. 18. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Félénk,próbáld feloldani.
2010. szept. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem ne akard megérteni a lányokat, csak megfájdul tőle a fejed. Amúgy lehet,hogy ő ilyen típusú , figyeld meg,hogy a barátaival milyen... ha ott is csendes akkor valószínűleg ilyen az alap természete, ha nem akkor meg sok egyéb oka lehet köztük az is amit írtál, de még 1000 más oka is lehet ami miatt ilyen... próbálj meg vele beszélgetni olyan témákról amit ő is kedvel. Ha ez se válik be kérdezz rá ,hogy még is miért ilyen.

20/F

2010. szept. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hívd el piálni oszt hamar feloldódik :)
2010. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!