Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 körüli lányok, előny az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli lányok, előny az ha egy fiú nem jár bulizni?

Figyelt kérdés
Ha komoly kapcsolatot keresek akkor ez pozitív dolog?
2022. máj. 21. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tipikus szórakozóhelyekre gondolsz, akkor az jó ha nem jár. De ha sehova, se kocsmák, se koncertek, se baráti találkozók, az nem feltétlen jó, mert én sokat járok el, és így nem igazán illenénk össze.
2022. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Csak ismételni tudom az elsőt, a tipikus szórakozóhelyeket nem kedvelem, félévente ha egyszer elmegyek, minden más típusú programra viszont nyitott vagyok és ha amikor csak tehetem szervezek valami szórakozást, legyen az mozi, színház, múzeum, szabadulószoba, akármi. Ha ez a típusú bulizás se érdekli, akkor esélytelen lenne a dolog.

24/N

2022. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ismételni tudom az előttem szólókat. Ha nem jár tipikus szórakozó helyekre és nem issza le magát, az határozottan előny. Ha viszont sehova nem jár, akkor nem jó.
2022. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem előny. Nem szeretem a szórakozóhelyeket, sem a kocsmákat, sem a házibulikat.

De kimozdulni, utazgatni, sétálgatni, programokra ellátogatni szeressen. :)

21/L

2022. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lesznek túl sokszínűek a válaszok így, de a szórakozóhelyekért én sem vagyok odáig. Kocsmákat, házibulikat szeretem, időnként igénylem is. Ha a másik nem partner benne, akkor nem fogom elrángatni, a hátrány (vagy inkább kizáró ok) az, ha elvárja tőlem, hogy én se menjek ilyen helyekre barátnőkkel mondjuk.

szintén 24/L

2022. máj. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, nekem kifejezetten hátrány, nem szeretem az otthonülős embereket, akikkel nem lehet megjelenni normálisan egy baráti összejövetelen, házibulin, koncerten, aki arra nem képes, hogy megtáncoltasson és benne legyen az ökörködésben.


A szórakozóhelyeket én sem kifejezetten csípem, félévente-évente egyszer beesünk egy ilyen helyre, gyakrabban unalmas.


De nem szeretem a rugalmatlan embereket, akikben nincs spontaneitás és élet. Ebbe beletartozik az, hogy benne legyen a buliban is, ne csak a kiránduló meg otthon begubózós programban.


Vagy akkor ne keressen maga mellé extrovertáltat meg "vagány csajt". Érthetetlen módon mindig az ilyeneknek a mániája ez.

2022. máj. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én mondjuk a természetet kifejezetten igénylem. Egy idő után nagyon rosszul érintene, ha ő folyton, pláne már a kapcsolat elejétől csak otthon akarna lenni. Volt ilyen, borzasztóan szenvedtem mellette.
2022. máj. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. máj. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!