Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Ti összejönnétek olyan sráccal, aki azt mondta egy csajra, akivel csak egyszer szexelt, hogy analfabéta volt az ágyban?

Nagyon bejövünk egymásnak egy sráccal, ismerkedtünk, de ő már szeretne velem lefeküdni. Csak mesélt egy-két sztorit és mondta hogy volt egy csaj, aki nagyon csini volt, de analfabéta a szexben.

Ez annyira megijesztett, mert azért én sem vagyok rengeteg fiún túl és félek rólam is ezt meséli majd a következőnek?

Szerintetek továbbra is össze akarjak jönni vele, vagy hagyjam?


2022. máj. 21. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól toljátok, még össze se jöttetek de már kefélne. De ebből nem esett le, hogy csak megdugni akar?
2022. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az miből derült ki számodra, hogy csak egyszer szexelni akar?

Én csak azért kérdeztem hogy ilyen kijelentés után összejönnétek vele, mert engem kicsit megdöbbentett egy ilyen kijelentés.

2022. máj. 21. 22:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni, de az biztos, hogy helyén van az eszed, hogy nálad ez (félig-meddig) red flag. Nem hiszem, hogy olyan sok nő észrevenné ezt.
2022. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Dzsoki ***** válasza:
Azt is tudni kellene,hogy az egyszer szexelt csaj szerint,milyen volt a srác? Nem lehetetlen,hogy a csaj szerint,meg a srác volt analfabéta.az ágyban. Egyébként azt értem,hogy a srác,nem puding,így nem enni,hanem kipróbálni kellene! Nem pedig avval foglalkozni,hogy esetleg bosszúból,ki mit mond!
2022. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mivel számodra fontos az intelligencia is az emberi kapcsolataiban, azt tanácsolom keress normálisabb srácot.
2022. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nevet is mondott?
2022. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nevet nem mondott
2022. máj. 22. 13:22
 8/17 anonim ***** válasza:
akkor csak őszinte volt. de csak ebből így semmi következtetést nem lehet levonni
2022. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jó de nem negatív ez az emberre nézve, hogy a volt csaját kibeszéli, hogy milyen gáz volt az ágyban? Azért ilyet mondani hogy analfabéta?
2022. máj. 22. 19:53
 10/17 Dzsoki ***** válasza:
Bizony negatív,hiszen nincs jelen a csaj,hogy megvédje magát. Esetleg elmondja,hogy a fiú volt analfabéta az ágyban.
2022. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!