Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köhögőkommunikáció vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köhögőkommunikáció vagy a fóbiám, mert nálunk volt?

Figyelt kérdés

Anno suliban mikor szétültettek minket napköziben mert sokat beszélgettem a bnőmmel es csendben kellett lenni elkezdtük köhögni aztan ő rá en meg vissza es ezzel szórakoztunk. Aztán kiküldtek minket.

Oké ez gyerekkor.

De felnőve:

Van a szomszed aki nyomulna a barátomra, de ő miattam/előttem nem foglalkozik vele. Volt már hogy erkélyen átkiabál hogy vela akar beszélni, stb baratom nem reagált.

Csak epp vannak olyanok hogy direkt akkor köhög a barátom ha a szomszed köhögött, meg forditva.(olyan mintha egymás szájában laknánk ugy kell elképzelni, az erkélyek egymás "nyakán" vannak)

Barátom szerint én fóbiázom, nincs köhögőkommunikácio véletlen köhögnek



2022. máj. 22. 10:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem találtam hol kell szavazást indítani erről, de érdekelne
2022. máj. 22. 10:11
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy köhögés igen, kettő nem?

Hát ez nagyon gáz.

2022. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De amikor véletlen vagy direkt akkor köhög az egyik miután köhögött a masik


pelda köhög a szomszed erre AZONNAL köhög a barátom

Masik nap köhög a barátom erre a szomszed AZONNAL "visszaköhög"


De ez mellett megesik hogy épp akkor ment be a barátom az erkelyrol, es szerencsémre pont nem hallotta a visszaköhögést(nyikorgo erkelyajto)


Reménykedem abban hogy fóbiázom

2022. máj. 22. 10:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Szegény pasid! Még ebbe is belemagyarázod, hogy megcsal, ha köhög? Inkább fulladjon meg?

A valódi köhögést fel lehet ismerni.

2022. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hiheted ezek nem olyan köhögések hogy a torkukon akadt vmi
2022. máj. 22. 11:40
 6/12 A kérdező kommentje:
*elhiheted
2022. máj. 22. 11:40
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos ma már olyan patkány emberek léteznek, hogy akár lehet is. Szokott nélküled több órát otthon lenni, amikor van idejük kefélni?
2022. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem k.félnek ez biztos mert amolyan "kialakulo" az egész köztük. Egyik se tudja mennyi esélye vagy lenne e esélye a másiknál.
2022. máj. 22. 12:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
OMG. Ez szörnyű. Nem akarja a pasid veled megjavítani a kapcsolatát inkább? Költözzetek el. Bár, ha nem a férjed, akkor lehet jó próba is, vigyék, ha tudják.
2022. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De határokat mindig betart. nem tudják elvinni, csak addig csinál minden ilyesmit, hogy pont le tudja tagadni is előttem. Mint a fentit is.

Most annyi alakul(mivel elköltözni nehéz), hogy olyanokat mond hogy nem jön majd ki az erkélyre, nem köhög majd meg ilyeneket

Mert lassan mar be se akarom engedni(az en albérletemben vagyunk)

2022. máj. 22. 12:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!