Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem Azahriánál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem Azahriánál?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam veszek neki egy üveg gint és a kövi koncertje után odaadom neki személyesen egy tál palacsintával hátha felfigyel végre rám!

Biztosan illenénk egymáshoz mert nagyon kedvelem a szerelmeskedést a természetben és annyira kis édes pofija is van :3

Szerintetek sikerülne???


18/L



2022. máj. 23. 01:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha jol nezel ki, max megdug.

Most nincs is szuksege komoly kapcsolatra.

Csak lasd luna volt a “baratnoje”

2022. máj. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
95%
Mit esznek azon a nyálasképű kisfiún, nem tudom.
2022. máj. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
96%

Szerintem nem is való neki komoly kapcsolat, amíg ilyeneket csinál a barátnőjével.

Ezek utána szerintem le kéne mondani róla, mert ezzel is bizonyította, hogy az egóját a kapcsolat felé helyezi (ahogy ezt el is mondta a "bocsánat kérő" videójában, amiben nem is kért bocsánatot)

Most pedig itt álszenteskedik, hogy "aki eddig is utált, most van oka rá" meg mi egyéb, igazi egoista, aki még ilyenkor is magát próbálja sajnáltatni.

A butuska tizenéves lányok pedig benyalják.

Majd találsz valami normális, tisztességes és hűséges pasit kérdező, ne félj :)

2022. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy troll kérdés?😅
2022. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát egy menet erejéig lehet.
2022. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

"Mit esznek azon a nyálasképű kisfiún, nem tudom."


19-20 évesen hogy kéne kinéznie? Korához képest nagyon is jóképű. Egyébként meg a tinilányok általában a finomabb, akár kicsit feminin arcvonású fiúkra buknak, a szőrösfejű macsók kifejezetten taszítják még ebben a korban a csajokat.

2022. máj. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy kaland a cél, akkor persze, sikerülhet.
2022. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Jincs.
2022. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Ki a rák az a azariah? Valami bevándorló?
2022. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

"Azahriah, azaz Baukó Attila a Szolnoki Palacsintafesztiválon a backstage-ben közösült egy rajongójával, ráadásul erről egy videó is kikerült az internetre. Ez a zenészek körében nem is lenne annyira érdekes, amennyiben Azahriah-nak nem lett volna barátnője"


Kész főnyeremény a pasi :D

Ebből úgy tűnik van esélyed :D

2022. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!