Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos nőnek aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos nőnek aki nem házasodik meg, hány éves kortól jön a " minden pasi egy szemét" időszak, esetenként házi macskával is kibővülve?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 19:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vannak macskáim. Inkább a lányom miatt mentem bele, hogy legyenek. Amit bánok, hogy nem előbb lettek. Fogalmam sem volt róla, hogy ennyire lehet őket szeretni. Mostmár tudom.
2022. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
Ferfigyulolo=incelket lepontoztak.
2022. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
7%

#10: Ha gondolod, még mindig segítséget kérhetsz egy általános iskolástól, hogy a #3-as választ együtt értelmezzétek.


#12: Annyira szánalmas ez. Unalmas, hogyha képtelenek vagytok érvelni, előrántjátok ezt az incel kártyát. Az elmúlt 2 hétben 10-ból 9 hozzászólás, amire reagáltatok velem kapcsolatban, pont ilyen volt: Semmi összefüggés, semmi logika, csak szimplán ilyen beszólások.

Nem, nem vagyok incel, az a válasz viszont férfigyűlölő. Naponta jönnek hasonlók és naponta imádjátok ezeket a válaszokat. Amit meg lepontoztok, az gyakran egy normális kritika, amiben semmi incelség sincs.

Amilyen belterjes közösséget kialakítottatok, azt a való életben lévő nők is szégyenlik.

2022. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%
Figyi, itt FÉRFI írta, hogy "üres zacsi, teli has", ennyi kell a férfiaknak. Most ez a férfi is utálja a férfiakat, vagy csak én, aki emiatt ugyanezt gondolom?
2022. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
17%

#14: Na, ismét egy tök más téma. Tényleg ennyire képtelenek vagytok egy konkrét témánál maradni és arra reagálni? :/ Azért ez elég ostoba szintre utal.

(Csendben megjegyezném, hogy ismerek az oldalról 2 nőt, akik rendszeresen férfinak állítják be magukat.)

2022. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne más téma? Ezt állította egy férfi, a többi férfi nem szólt semmit, nem találtak benne kivetni valót, aki meg ilyen egyszerű (ezen férfi szerint a férfiak), azt nem szeretem.

Ugyanaz a téma.

2022. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
9%

#16: Mert nem arról a hozzászólásról van szó. Ha ezt magyarázni kell, akkor nálad komoly értelmi problémák vannak.

Az egyébként feltűnt, hogy gyakorlatilag 1-2 incel kivételével az elmúlt időszakban el is tűntek a kategóriából a férfiak?

2022. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
A férfigyűlöletről van szó, ami az idézett hozzászólások miatt alakul ki. 😮
2022. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként te sem mondtad, hogy hülyeség vagy nem igaz.
2022. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
9%

#18: Bizony, az idézett hozzászólás kapcsán írtam. Erre hozol egy másik hozzászólást, aminek köze nincs ehhez.

Azért nem mondtam rá semmit, mert unalmas, hogy gyakorlatilag képtelenek vagytok egy vitát normális keretek közt intézni. Mindig ignoráljátok a másik érveit es teljesen random dolgokat rángattok bele. Ez nem vita, ez nem érvelés. Ez veszekedés, ami engem nem érdekel.

2022. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!