Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok mindenről lemaradta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok mindenről lemaradtam szerintetek?

Figyelt kérdés

16 éves múltam,és nem volt még barátom,még csak nem is csókolóztam.Bulizni se járok,nincs sok barátom se,pedig örülnék ha lenne.Nem vagyok egy bányarém,de világszépe se vagyok.Több fiúnak is tetszettem már,amit nem is értek,hogy én hogy tetszhetek akárkinek is!?:D:(Sajnos a barátaimat elhanyagoltam az utóbbi időben:SAz oszt-társaimmal se jövök ki olyan jól,mert nehezen nyílok meg másoknak,és olyan rossz érzés látni,hogy egyes embereknek milyen sok barátjuk van,milyen jól érzik magukat a bőrökben,én pedig csak irigykedni tudok rájuk.Annyira szomorú vagyok emiatt:(Sose járok sehova,nem is szeretem magam,és kezdek depis lenni.Már azt se bánnám,ha egy ribanc lennék,csak ne ez.

Segítsetek!:(


16L


2010. szept. 18. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

jaj

ismét egy jó példa arra, hogy e szemét világban hogyy érzi magát egy áldozat.


Kérdező! Biztos azt hiszed, hogy elrontottad az életed, mert 13 évesen még nem voltál senkivel igaz? Meghogy azért, mert nem vagy olyan, mint a többiek, valamit elrontottál?


NEEEEM! 25 évesen se lenne késő. Igazából sosincs késő!

2010. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
legyél ribanc.
2010. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy csak konkrétan a kérdésedre válaszoljak, szerintem nem vagy lemaradva semmiről. Hasonló helyzetben vagyok mint Te is, és nem érzem azt, hogy bármiről is le lennék maradva. Barátok persze vannak, de barátnőm nekem sem volt még, ahogyan csók sem.

20/f

2010. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Igen,sok mindenrol lemaradtal.Nem azt modnom,hogy emnj es basz@sd vegig magad egy tucat pasival,de ilyenkor kell szorakozni,a baratokkal logni,na meg pasizni.En is 16 eves vagyok,szuz,es van baratom most is,szoval nem rib@nckodas ha pasid van,bulizni jarsz es a baratnoiddel kijarsz egyet shoppingolni.

Szerintem vedd fel a kapcsolatot az "elhanyagolt baratnoiddel,es menj,ismerkedj."

2010. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam,hogy ribanc akarok lenni,csak hogy már az is jobb lenne ettől:(
2010. szept. 18. 14:42
 6/20 anonim ***** válasza:
Detto ugyanígy érzek csak én 18 vagyok, és szintén lány
2010. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Velem is ez van jelenleg, mondjuk én már csókolóztam, volt barátom, de zárkózott vagyok és megnehezíti az életemet. Csak én nem beszélek róla, mert félek, lúzernek tartanak. Úgy teszek, mintha minden rendben lenne..

16L

2010. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hol laksz? gondolod dobj egy privit


17f

2010. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
akkor miért látsz bulikban oly sok 25-30 éves pasit is? (na mondjuk 14 éves lányokat is manapság, de azok ribancok :P)
2010. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát , járj bulizni , szerezz barátokat , városba mászkálj , ismerkedj, stb..


Amugy egy képet linkelhetnél magadról : D

2010. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!