Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes maradhatok ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes maradhatok ha a pasim úgy ment el bennem, hogy nekem közben megvolt a menszeszem? (3. nap) Félek és nem tudok dönteni. Sejtem mi lenne a helyes válasz de kell a megerősítés!

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 14:40
 1/9 rozika10 ***** válasza:
0%
nem nem lehetsz terhes ezer százalék hiszen éppen nincs megtermékenyithető petesejt a méhedben!ne aggodj!!!
2010. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kisebb az esélye, hogy terhes legyél, mert elvileg nem volt peteérésed... De nem 0, úgyhogy biztos ami biztos irass fel egy 72 órásat, és ne csináljatok belőle rendszert!
2010. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég kicsi az esély erre, de azért vegyél be egy esemény utánit, a biztonság kedvéért. Így te is nyugodt lennél.
2010. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ha szedsz tabit akkor nem vagy terhes, ha nem szedsz akkor van esélye. (én is így lettem terhes...)
2010. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,ez így is megnyugtatott, hogy válaszoltatok:)))
2010. szept. 18. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:
ha eddig is terhes voltál akkor igen terhes maradhatsz
2010. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szuperovulációd volt, akkor lehetsz terhes.
2010. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem akarlak beparáztatni de egy icipicike % akkor is van rá de több mint valószinű hogy nem vagy terhes ismerek olyat akinek megvolt 2. nap és terhes lett csak azért mondom
2010. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15:28-as vagyok de am mért nem használtatok gumit?
2010. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!