Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kezdem már rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdem már rosszul érezni magam mert 1 férfin kívül senkit sem érdekeltem egész életemben. Ez normális érzés?

Figyelt kérdés

32 vagyok, és 24 évesen jöttem össze a férjemmel. Se előtte sem utána nek érdkeltem egy férfit sem komolyabban, és ez kicsit kiábrándító. Nem úgy értem, hogy mást akarok,de egy nőnek igenis jól esik ha néha néha beproblakoznak nála. Annyira gáz nem lehetek külsőre, mert mindig hallottam, hogy tetszem ennek annak ,de ez csak szóbeszéd, kezdeményezni egy férfi sem próbált, szingli koromban sem.

Igaz, nagyon nagyon zárkózott és önbizalmom hiányos is.


2022. máj. 29. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, hogy megértem a helyzeted. Én se voltamvalami népszerü a nöknél és jafrusztrál, pedig van stabil párkapcsolatom.
2022. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az. Amennyiben az utolsó mondat rád vonatkozik, akkor nem csoda, ha nem állnak/álltak sorban a jelentkezők. Nincs módjuk közeledni hozzád, ahhoz nyitottság kell.
2022. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen csak gyorsan írtam.

Mindig is zárkózott voltam és önbizalomhiányos.

A magam módján próbáltam én nyitott lenni még fiatalabb koromban,de úgy látszik ez nem volt elég.

Mostanában gondolkodtam el így ezen, mikor egy mérföldkő következik,a gyerekvállalás.

És elég nyomorultul érzem magam a bőrömben emiatt.A szülés után egy nő már nem ugyanolyan nő mint előtte ez méginkább nyomaszt.Vagy lehet hülyeségeket mondok.

2022. máj. 29. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szereted a férjedet és/vagy nem akarsz gyereket?
2022. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! 33 vagyok, én sem mondhatom, hogy sorban álltak nálam, pedig mások álltál elmondva kedves, szépnek mondható nő vagyok. A stílus sokat számít. Én is egy komoly, zárkozottabb jellem vagyok.
2022. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyerekvállalás az nyilván nagy merföldkő,határvonal az életben,érthető hogy az ember sok mindenen elgondolkodik ilyenkor. Ott lehet az az érzés is hogy nem élted ki magad,lehet hogy nem rossz a szex otthon de vajon milyen lehet egy jótestű szenvedélyes pasi nagy farkát magadban érezni? A szülés után vajon kellesz-e majd még a férjednek vagy már csak havi egy-két alkalom lesz letudva a kötelezőt? Már csak anyaként fogsz majd létezni vagy meg tudsz maradni nőnek is? Ilyen dolgok járnak a fejedben?
2022. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,vmi ilyesmik járnak a fejemben, kivéve a nagy farkas példádat.
2022. máj. 29. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Íme a példa, akinek nincs problémája, csinál. Foglald el magad. Legalább 8 éve nem vagy szingli. Azóta már bőven volt időd kiheverni azt a traumát, hogy nem kezdeményeztek. Az meg hogy egy férjes asszonyra nem másznak rá, csak szóbeszéd tárgya, hogy tetszel, pont, hogy normális. De ha akarod, mondd meg merre jársz, szívesen rád küldök néhány primitív munkást, lesz, aki kifejezi az érdeklődését.

(Mondjuk szerintem inkább az a problémád, hogy sose érdekelt a férjed, csak féltél, hogy másnak nem kellesz, és nem akarsz macskás nőként meghalni.) Ismerek pár ilyet. Azok szoktak nyavalyogni a semmin.

2022. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!