Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?Bolond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?Bolond?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit a munkahelyemen szoktam látni, köszönünk néha egymásnak,de még sosem beszéltünk. Nagyon erősen vonzódtam hozzá szexuálisan( lehet hülyeség hisz nem is ismerem szinte) de ezt már lezártam magamban, nagyon nem illenénk össze.

Bizonyára neki is tetszhettem, mert állandóan néz, régebben még jobban, és máshogyan. Mostanában alig nézett rám, pedig előtte sem nagyon flörtölgettünk így nyíltan.Na mindegy.

Ilyen nagydumas a pasi, és mostanában folyton másik nőt fűzöget , legalábbis kívülről ezt látni, mindig másnál teper.

Elkezdtem szinte teljesen ignorálni,csak akkor megyek el mellette ha nagyon muszáj, úgy pakolok magam körül, hogy ne lásson, és en se őt, háttal állok ha látom, hogy ott van. Szóval nem feltűnően próbálták csinálni.

Azóta folyton nagyon furán nézeget,de köszönni köszön normálisan.

Mi a baja?


2022. máj. 31. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem érti miért viselkedsz úgy, mint valami ostoba. Normálisan köszön, nem csinál semmi érdemlegeset, mi ebben a bolondság? Nincs is kontakt köztetek konkrétan.


Elég egyértelmű, hogy azért ignorálod hogy figyeljen rád. Azért is tetted fel a kérdést, mert még mindig érdekel. Nem zártál le semmit, idegesít hogy más nőkkel beszél és nem veled.


Ennyiről szól az egész.

2022. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahogyan írtam,nem feltűnően csinálom, szóval ne ostobázz légyszi.
2022. máj. 31. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha szinte teljesen ignorálod, akkor már hogyne lenne észrevehető?
2022. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon durva, mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Ugyanezt csinálom, de nem azért, hogy felkeltsem a figyelmét. Ignorálom, mivel el kell felejtenem, de nagyon nehéz...napi szinten szemtanúja vagyok annak, hogy mást fűzöget...
2022. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"lezártam magamban" "állandóan néz" "folyton másik nőt fűzöget"

aha... annyira lezártad magadban, hogy állandóan nézed (vagy nem tudnád, hogy ő néz és mit csinál).

Azt hiszed, hogy természetesen viselkedsz, amit te furcsa nézésnek érzel az az, hogy azon gondolkozik, minek játszod meg magad.

2022. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Atlat a viselkedeseden, tudja, hogy teszik neked, de erteni nem erti, hogy akkor most miert igy reagalsz.
2022. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi olyan fura abban, hogy egy férfi a munkahelyén minden nőt megpróbál befűzni? Tudod, hogy mennyi ilyen van? Nálunk pl. a csoportvezető csinálta ezt, a potyaszexért képes volt mindig, minden nőnél félreérthetetlen szöveggel próbálkozni és néha bizony bejött neki, még házas nőkkel is. A nők tudtak egymásról, mégis mindegyik meg volt érte halva a hülye dumája miatt.
2022. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!