Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy rossz ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy rossz ötlet ezzel az emberrel "ismerkednem"?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki egy ismertebb ember, nem mondanám hírességnek de pár éve valamennyire benne volt a köztudatban. Aztán pár évre eléggé eltűnt, mostanában kezdett el megint online jelen lenni. De régebben, még kb. 6 éve nagyon kedveltem és annyira szerettem volna, ha valahogy észrevett volna, de persze nyilván nem történt ilyesmi. Viszont így, hogy mostanáig nem igazán lehetett tudni róla semmit, nem foglalkoztam vele meg persze a naiv érzelmeimet is elengedtem.


Most viszont csak úgy hozzászóltam pár posztjához (instagramon), persze nem is vártam semmit mert több száz ember szintén kommentelt. Viszont valamiért sikerült megnéznie a profilomat ahol vannak képeim, aztán küldött nekem egy üzenetet, hogy hány éves vagyok. Mondtam, hogy huszonvalamennyi. Azt mondta, hogy ő 40, és megkérdezte, hogy szerintem túl öreg-e hozzám. Később mondta, hogy nagyon vonzónak talál. Amúgy 24 vagyok, de sokszor néznek fiatalabbnak, gondolom ezért kérdezte, csak nekem ez nem túl szimpatikus, ha valaki ezzel indít, hogy legális vagyok-e. Viszont én olyan sokáig felnéztem rá, meg annyira különlegesnek tartottam, hogy még így is, hogy már nem foglalkoztam vele jó sok ideje, persze jól esett, hogy pont ez az ember dícsér meg, aki mindig olyan elérhetetlen volt. De nem tudom, hogy reagáljak, őt nyilván nem érdeklem annyira, de én még mindig olyan intelligensnek és érdekesnek tartom, de persze sokkal idősebb nálam meg egy csomó dolog miatt, amit hallottam róla nem tartom jó ötletnek. Szerintetek jól érzem, hogy nem kéne vele foglalkoznom mert úgysem lesz belőle semmi olyan, amit szeretnék? Amúgy nem magyar és nem színész/zenész/streamer vagy ilyesmi, én sem Magyarországon élek.


2022. máj. 31. 20:40
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
84%

Nem olvastam végig.


Rossz 5let.

2022. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, hogy mit akarsz. Ha némi szexet, és ezt fel is tudod dolgozni, akkor hajrá.
2022. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1, nem csodálom, hogy nem olvastad végig, Tolsztoj regényei is elbújhatnak a kérdésem hossza mellett, nem hibáztatlak, amiért megfutamodtál egy ekkora intellektuális kihívás elől
2022. máj. 31. 20:47
 4/19 A kérdező kommentje:
2 főleg igen egyébként lol, már majdnem 3 éve 0 a szexuális életem, igaz nem akaratom ellenére
2022. máj. 31. 20:52
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz érzéseid vannak, akkor hallgass rájuk.

De amit leírtál, nekem nem negatív.

Azt hittem, ilyesmit fogsz írni, hogy utánaolvastál és csontvázak hullottak ki a szekrényéből, börtönviselt, stb.:)

2022. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen "híres emberekben" nem igazán tudok megbízni, márpedig pont ezért, mert sok megkeresést kapnak. Állandóan újabb meg újabb nők írnak nekik, ők meg hülyék lennének nem kihasználni. Ha neked ez belefér akkor hajrá.
2022. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Noren1989 ***** válasza:
65%

Végigolvasva sem volt a kérdésedben semmi intellektuàlis.


Màr megbocsàss.

2022. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni akar veled.
2022. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
7: Szarkazmus volt.
2022. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
5, voltak ilyen jellegű problémái de nem közveszélyes lol. Inkább azzal van problémám, hogy bár nagyon értelmes ember (nem csak szerintem), de az érzelmi intelligenciája eléggé 0, ilyesmivel meg van tapasztalatom és elég rossz hatással van rám. Meg egy volt barátnője nem volt túl jó véleménnyel róla, igaz a lány sem volt százas szóval nem tudom, mennyi igaz abból, amit mondott.
2022. máj. 31. 21:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!