Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen arcot jelent lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen arcot jelent lányok?

Figyelt kérdés
Az arcomra olyanokat kaptam meg többször, hogy "gazdasági bűnöző fejem" van, "sunyi adócsaló" fejem van, "agresszív" fejem van, "gyilkos" fejem van, "ijesztő tömeggyilkos fejem" van, "mindjárt megverlek" fejem van, "utcai kötekedő" fejem van. Ez mit jelent? Ezek alapján ha elkezdenék csajozni sikeres lennék vagy átlagos vagy nagyon nem? Az arc az első szűrő, így ezen múlik minden. Jelenleg megvagyok magányos farkasként, de azért jó lenne egy pár. Köszönöm a válaszokat

2022. jún. 4. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván sejted, hogy ez nem bók. Ha nem, akkor ne csajozz. :D
2022. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bŕutális lehet a megjelenésed,valaki szereti a rosszfiúkat.
2022. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek jellemzések, nem bókokat keresek. Arra voltam kíváncsi, hogy ilyen jellemzések alapján mik az esélyeim.
2022. jún. 4. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csupán ennyi alapján esélyeket latolgatni meglehetősen buta és hiábavaló dolog.
2022. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem éri meg belevágnom akkor nem fogok, van más dolgom is az életben. Ha eléggé megéri, akkor belevágok. Az arc az első szűrő, tehát nem buta dolog.
2022. jún. 4. 20:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, gondoltam, hogy ez lesz. Kegyetlen, hogy egy veleszületett tulajdonság miatt esélyem sincs.
2022. jún. 4. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolod küldj egy képet privátban, de szerintem ha ennyien mondják lehet valóságalapja, attól még lehetsz jó ember.

N

2022. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy csomó nő van aki gerjed az ilyen arcú pasikra.
2022. jún. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!