Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek nőként, ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nőként, ha tetszik valaki, de én nem tudom, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Sosem beszéltünk még ezidáig egy szót sem.

2022. jún. 6. 16:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Szedd fel te. Odamész, leszólítod, aztán ennyi. Segítek neked picit, átlagos férfiaknak minden második nő tetszik. Extrém jóképű férfiakra ez nem igaz, ők kb. úgy válogatnak, mint a nők (1-200-ból 1). Azaz, ha a kis latin lovered nagyon jóképű, akkor neked is nagyon jól kell kinézned, visznt ha átlagos, akkor szinte biztos, hogy tetszenél neki.
2022. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
1es ebben nem vagyok biztos. Épp egy másik kérdésben irogatnak a ronda férfiak, hogy nekik márpedig csak a szép nők tetszenek, senki más.
2022. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszel neki, akkor semmit, mert a nők megítélésénél a külső a fontos.


Persze ha a srác egy lúzer, akkor leljebb adja a lécet akkor is, ha nem nézel ki jól.

2022. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
A kérdezőnek meg azt mondanám, hogy kérdezze meg, hogy van-e kedve vele meginni egy kávét valamikor.
2022. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
Ha kineznel valahogy nem lenne ilyen gondod...
2022. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A kollégáim csinosnak tartanak. Valamelyik azt mondta, hogy bomba nő vagyok, de ez ugye szubjektív. Ami baromi nagy bajom, hogy nincs önbizalmam mégsem és zárkózott vagyok vagy felénk. Mondhatjuk akárhogy.
2022. jún. 6. 16:45
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, én is ebben a cipőben járok. Valahogy meg kell próbálni szóba elegyedni vele.
2022. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Vagyis a másik kollégám úgy fogalmazott, hogy inkább kishitű. És Ő pl azt tanácsolta, hogy a visszafogottságot hagyjam múzeum látogatásokra... 😅 De egyszerűen nem merek odamenni egy férfihez és ha nagyon tetszik ránézni sem direkt, csak a szemem sarkából.
2022. jún. 6. 16:48
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Próbáld lazán venni, tudom nehéz, de mintha a kiszemelt is az egyik kollégád lenne, akikkel ilyen nyíltan tudsz beszélgetni.
2022. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Csabisd el :)
2022. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!