Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam a suliban az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam a suliban az egyik fiút alsógatyában, és hát nem volt neki annyira kidudorodva a gatyója. Ebből meg lehet állapítani, hogy kb. mekkora van neki? Vagy ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
Egy lány.
2010. szept. 19. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit
2010. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valszeg nincs túl nagy tapasztalatod abban, hogy mekkora alsógatyadudor mekkora fütyit jelent, szóval totálisan nem a válasz. Az alsógatyadudor ráadásul a herékből is fakad, és azzal sem érsz semmit, ha nagyon a heréi. Ezen kívül gondolom nem állt a srácnak, és tudod az számít, hogy akkor mekkora a szerszám.
2010. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan péniszek amik alap állapotban 5cm merev állapotban 16-17. És vannak olyanok amik alapból vagy 10-12cm és nő 3-4 cmt. Tehát ez nem jelent semmit:)
2010. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és nő 3-4cm merev állapotban*
2010. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy körbetekerte a derekán
2010. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmi,hiszen nyugalmi állapotban van,akkor még elég picik általában.Bár a legutóbbi barátomnak nem volt akkor se az a huhh de nagyon pici,de nem is nőtt olyan látványosan meg erekciónál.mármint csak olyan 5 centit kb,de így is hmmm,jó volt. :P

18/L

2010. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ami merev állapotban nem nő, az a húspénisz, ami meg 3-4-5-szörösére is nő erekció következtében az a vérpénisz. Nekem utóbbi van és elég kényelmes. Amikor nem használom, minek dudorodjon?


(A nagy herék meg nem a férfiasságot, hanem betegséget jelentenek.)

2010. szept. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent! Nekem pl. alapállapotban olyan kicsi, h szinte nem is látszik ;) Csak akkor nagy ha kell ;)
2010. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem számít semmit. Nekem sem dudorodik túlságosan, de ha feláll, nő vagy 10 cm-t. Ahogy más is írta, kétféle típus létezik.
2010. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz?
2010. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!