Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek a párom barátjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek a párom barátjának vagy mégis ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Elnézést ha egy picit kesze-kusza lesz, nem is tudom, hogy írjam le. Adott egy szülőfalu ahol van egy baráti társaság. Mindenki máshol él, de nyaranta összeegyeztetve haza látogatunk. Én még fiatal voltam mikor ide be kerültem, volt egy kapcsolatom, de már akkor is a végét járta. Tetszett egy srác a neve legyen Béla. Akkor láttam először mert már ő akkor is külföldön élt. A személyisége számomra elég fura volt ezért se jöttem volna vele össze meg látszólag ő se velem. (őt idézve:"én mindig savanyú vagyok"). Nekem is meg van a magam véleménye róla, de barátnak el megy. Amikor szakítottam az akkori párommal én próbáltam velük továbbra is kapcsolatban maradni, "Béla" legjobb barátja legyen "Pista" felfigyelt rám, beszélgetni kezdtünk és bár külsőre nem az ideálom a jó dumával és ígéretekkel magába bolonditott. Látszólag mindenki örült és én is. Azóta együtt élünk van gyerekünk is. Mi is haza tervezünk költözni ahogy Béla is akinek azóta felesége van. Nagyon ritkán beszélünk Béláékkal. A párommal volt egy nagy összevitézásunk mert a családdal nem úgy viselkedik ahogyan azt kellene. Akkor hívtak minket és látták rajtam, hogy nem oké a helyzet ezért Béla és a felesége is meg kerestek privát üzenetben. A feleségnek hívásba el meséltem min vesztünk össze és nekem adott igazat. Bélának nem mondtam el a feleségére bíztam mihez kezd az információval illetve páromra be avatja e a legjobb barátját. Végül ő nem mondta el gondolom szégyellte magát a barátai elött. Na szóval egy következő hívás közben Béla végig engem dicsért a felesége és az én Pistám előtt, ittas volt, ezt már meg szoktam töle, hogy ilyen megjegyzéseket tesz, de másnap mindezekért bocsánatot kért privátba hatalmas sajnálkozások közepette. Mondtam, hogy nem haragszok rá felejtse el a dolgot. Ekkor pedig le aranyosozott amire már nem írtam neki semmit nehogy a végén gond legyen vagy félreértés. Amúgy se beszélünk soha pont ezért legalábbis én soha nem írok rá. A baráti összejövetelek Béláéknál szokott lenni, ha rá érek én is megyek de nem mindig, akkor szoktam segíteni amibe kell. Pista már a kapcsolat elején mondta, hogy szerinte Bélának tetszek, de én akkor erről nem vettem tudomást, de most a szavai, minden olyan volt mintha mégis csak olyan óvatosan. Nem szeretnék ebből problémát. Ez alapján mit kellene tennem? Ne menjek oda többet, vagy menjek de adjak jeleket, hogy ezt nem kéne? Esetleg a páromnak mondjam a kételyeim? Félek, hogy mit szólna, hogy ilyenre gondolok. Esetleg várjak hátha csak félreértettem?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2022. jún. 7. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te marhára túlgondolod ezt.
2022. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is túlgondolod. Teendőd nincs.

Egyrészt ritkán találkoztok, bár oké írtad, hogy haza terveztek költözni. Azt is írtad, hogy Bélától már megszoktad az ilyesmit, szerintem most sem kéne többre gondolnod. Ha egyértelműen közeledik feléd, állítsd le.

2022. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az lesz. 🙂
2022. jún. 7. 10:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!