Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek párom ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek párom ezen kijelentésével az utazással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

"Egy párkapcsolatban az utazás az egyik legfontosabb kikapcsolódási forma, ez az, ami miatt nem lesz teljesen monoton, unalmas egy párkapcsolat. Az utazással nem szabad spórolni épp emiatt sem, lehet sokminden máson, az utazás nem ez. Ha egy pár évente legalább egyszer nem jut el 8-9 napra külföldre nyaralni, ott az egyik fél biztosan begolyózik és ez a párkapcsolat rovására megy"


Ezek voltak párom szavai, amikor amiatt papolt nekem órákon át, hogy miért nem mutattam minimáis érdeklődést sem idén utazással kapcsolatban, holott rengeteg sokminden történt és fog történni velem idén, ami hatalmas változás lesz (teljesen új munka, összeköltözés), és szerettem volna, ha előbb ezek lemennek. Az ő munkája miatt sajnos augusztustól jövő áprilisig nem lesz lehetőség utazni, emiatt nyomatta, hogy márpedig menjünk-menjünk júliusig.


2022. jún. 7. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de nem is nekem kell ezzel egyetérteni. Ugyanakkor valószínűleg nem tudnék hosszútávon együtt lenni valakivel, aki így gondolkodik.
2022. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%
Kuka.
2022. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
8%
Mondanám neki,hogy "sajnos nem fér bele a jelenlegi költségvetésembe. Én is szivesen utaznék,de jelenleg fontosabb ez vagy az"
2022. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem a konkrét utazással van baj, bármit be lehetne helyettesíteni igazából. Érdekes gondolatmenet.
2022. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

Sokan vannak vele igy, hogy kellenek az uj helyek, uj háttérkép ahhoz hogy neki jó legyen az élete kapcsolata.


Az én szuleim(akik allandoan járkalnak egzotik helyekre meg kirándulni stsem értik azt bennem hogy miért sz.rom le mexikot meg a piramisokat, hogx ezek nekem nem szukségesek a párkapcsolatomba mert még egy piramisnál is izgalmasabb kalandosabb a párkapcsolatom:)


Es engem néznek hülyenek hogy nyugdijas unalmas dolognak tartom az utazásokat nyaralásokat.(mert nekem tényleg a hulye osztálykirandulások, meg a nyugdíjas klubbok jutnak ilyenekrol eszembe)

2022. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%

*Szóval ketféle embertipus van

Akinek csak uj helyek felfedezése az izgalom, adrenalin és akiknek mem kell ehhez uj "háttérkép":)

2022. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

"Az utazással nem szabad spórolni épp emiatt sem, lehet sokminden máson, az utazás nem ez."

Ez sztem rohadtul egyénfüggő.

Én szívesebben költök tárgyakra, ruhákra, vagy szépészeti dolgokra, de sose voltam egy nagy utazás-fan.

Egynapos progikat jobban preferálom.


Szóval én nem értek ezzel egyet....

2022. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Én nem értek bele egyet. Az egynapos kirándulásokkal is ki lehet kapcsolódni, ha éppen nem teheti meg az ember, hogy külföldre utazzon. Tehát vannak más alternatívák. Nem ugyanaz a kettő, de legalább nem otthon van az ember és csak robotol, amitől valóban be lehet kattanni hosszútávon.

Összességében, ha így gondolkodna a párom, eléggé kiábrándulnék. 🙁

2022. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

+1

Nyáron pl az egész munkahelyem nyaralni volt.

Mindenki ugy jött haza hogy itt ott voltak úsztak napoztak etc azaz több százezer minusz, én meg bevágtam hogy én is külföldön voltam de dolgozni(ami nekem egyben nyaralás is volt, vendéglátás egzotik helyek napi szinten 50 uj ember megismerése stb)csak en több százezer pluszban vagyok🤣

2022. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
5.voltam és 9.is
2022. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!