Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Történt már olyan,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Történt már olyan,hogy a pasitokkal sétáltatok az utcán,és beszóltak neked valamit?

Figyelt kérdés

Akár autóból,vagy csak szimplán ittas fiatalok, esetleg munkások. Megjegyzést tesznek rád,mert nagyon csinos vagy és megdugnának, vagy bármi ilyen. Vagy esetleg a pasitoknak szóltak be.

Mit reagált, reagáltatok?


2022. jún. 7. 13:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult ilyen.

Nem reagált egyikünk sem. Egyrészt az ilyen sutyerákok pont a figyelemért ocsmánykodnak, másrészt tagadhatatlan, hogy kövérség és a kigyúrtság határán levő véglénnyel nehezen boldogult volna a vékony és végtelenül békés pasim.

Szerintem az ilyen nyomoroncokat szóra sem kell méltatni.

2022. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Fickó vagyok, de a feleségemnek - akkor még csak a tini barátnőm volt - szóltak be mellettem. Kb ilyen "úde szoptatnálak, színád a g.cimet" szintű suttyóságot.


Az asszony kb lemondóan sóhajtott egyet, én meg jól felpulykáztam magam, és nyomtam egy 20 évesekhez méltó, szánalmas műkeménykedést, hogy ha nem lett volna biciklin, húdeszéjjelverném, meg mit tudom én.

2022. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Barátnőmnek mondott egy olyat egy részeges csávó hogy "jó kis punci vagy" xd
2022. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Én nőként az ilyenket csak sajnálni tudom. Kb egy megvető pillantás a maximum amit érdemelnek. Nem állok le szájkaratézni ilyen nyomorultakkal sem én, sem a párom.
2022. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Értelmes ember nem reagál ilyesmire.
2022. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem történt még ilyen. De valószínűleg elengednénk a fülünk mellett, pláne ha részeg vagy munkás-szint.
2022. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig akkor találnak meg az ilyen duplanullák, amikor egyedül vagyok.
2022. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi rohogunk rajtun.
2022. jún. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha egyedül vagyok, akkor pofáznak, ha a férjemmel, akkor sosem ért még atrocitás. Azért rajta látszik, hogy könnyedén kettétépné az illetőt.
2022. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Megvető pillantást vetek rá és ennyi.

Ő erősebben szorítja a kezem, és kicsit hátrébb húz, de nem szólunk vissza, pláne nem kezdeményezünk verekedést pl.


Az exem csak röhögött ezen, mert mi ezzel a baj? Pfff.

2022. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!