Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem provokáció! : Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem provokáció! : Miért elfogadott az amikor egy alacsony,alacsonyabb végzettségű nőnek elvárása a magasabb végzettségű férfi? (Netán hozzá is megy, mondván nőknél ez elfogadott de férfiaknál kevésbé!)

Figyelt kérdés

Nem provokáció, csak kíváncsi vagyok!

Egyébként van vízszerelő ismerősöm diplomás feleséggel.



Volt osztálytársamat alázta meg az azonos szintű nő ismerőse(érettségije van), hogy "mit képzel magáról, neki sikeres,művelt férfi kell!"



#pofátlanság #társadalom #csak sztereotípia
2022. jún. 7. 22:25
A kérdező szavazást indított:
elfogadott mindkét nemnél
csak a nőknél elfogadott
csak a férfiaknál elfogadott
egyik nemnél sem elfogadott, mindenki a saját szintjén keresgéljen
22 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos - es ez sem provokacio - a ferfiaknal sokszor nem ez az elvaras egy no fele. Ok inkabb akarnak dekorativ not, mintsem magas vegzettsegut, ha valasztaniuk kell. Meg azok is igy gondolkodnak sok esetben, akik az intelligensebb, magasabban kvalifikaltak koze tartoznak. Ezert torzul az arany.
2022. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
értem
2022. jún. 7. 22:36
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Mindkét nemnek megvan a joga ahhoz, hogy felállítsa a saját értékrendjét.

Az már más kérdés, hogy sok, párkapcsolatban nagyon sikertelen embernél itt csúszik el a dolog.

De alapvetően szíve joga, hogy mi alapján szelektál.

Osztálytársad kiszemeltje meg egyszerűen csak egy primitív gyökér volt. Mert még ha valaki nem is felel meg az elvárásoknak, egy próbálkozáson nem kéne méltatlankodni, meg magát a világ közepének gondolni. De van ilyen, tovább kell lépni.

2022. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Megfordítom: miért vonzza a férfiakat jobban az a nő, aki náluk alacsonyabb végzettségű?

Tapasztalatom szerint ha online társkeresőre leírtam a végzettségem meg a beosztásom, sok esetben elhalt a beszélgetés. Mikor csak azt, hogy x gyárban dolgozgatok, a pasi meg feltételezte, hogy operátorként, akkor elkezdte játszani a nagy, erős, okos hímet, aki imponálni akar a védtelen kis nősténynek.

De arra is emlékszem, mikor hamvas 20 évesként vitába szálltam a 40+ férfi oktatómmal, és sikerült lenyűgőzni. Első mondata az volt: tőled félni fognak a férfiak, mert túl okos vagy.

Miért kell a férfiaknak az a hit, hogy ő okosabb IS? Nem elég, hogy erősebb?

2022. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Én diplomás férfiként nem szeretnék diplomás nőt. De mindenki máshogy van ezzel. Az osztálytársadat meg aki megalázta, az annyit is ér.
2022. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy diplomás nő nem esik hanyadt, mert ő is sok mindent elér. A férfiak jobban szeretnek egy alárendelt nőt ( tisztelet a kivételnek), mert jobban istenítik őket. Ezért marad szingli sok diplomás nő, ha a szintjében szeretne párt.
2022. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem elvárás a magasabb végzettség, a diploma se.(Nekem van.) Viszont a férfiak egy része, ahogy a magasabb fizetést nem tudja elviselni a nő részéről, úgy a magasabb végzettséget se. Szóval az mondjuk nem hiányozna, ha folyton alázgatna, hogy megpróbáljon lenyomni, mert attól ő intelligensebbek tűnik.(Ezt hiszik.) Ha magasabb végzettségű, akkor erre kisebb az esély. Láttam erre pár példát a környezetemben tanultabb nő, iskolázatlan férfi pár esetén.
2022. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Mert mindenki úgy válogat, ahogy akar és a férfiak jelentős része beéri valami agyilag nulla cseléddel is, akit kedvére leszopathat. Napi szinten kéritek számon a nőkön azt, hogy miért akarnak megfelelni az elvárásaiknak a férfiak, miközben ők sem tudnak a sajátjuknak... Nem zavar, hogy ez a férfiak pincsiségén múlik elsősorban?


Egyébként ebben a konkrét kérdésben szerintem tökmindegy, kinek van magasabb végzettsége. Nálunk én vagyok az, aki a diplomáival dobálja lassan a varjakat, hogy ne egyék le a meggyet, de kevés olyan férfi van, mint a párom, hogy irigykedés helyett támogat abban, hogy alkalomadtán szerezzek egy újabb papírt.

2022. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%

"beéri valami agyilag nulla cseléddel is"

Ha számodra az alacsonyabb végzettségű nők csak agyikag nulla cselédek, akkor túlságosan fent hordod az orrod.

2022. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

#9

Mucika, nem az alacsonyabb végzettségű nőkről beszélek, hanem akikben több a szilikon, mint az agy és arra jók, hogy a kis hurka pasijuk a többi pincsinek mutogathassa őket, de nem alkalmasak társnak, még beszélgetni sem. Dehát dugható, jól néz ki, lelkitársnak meg ott vannak a haverok úgyis.

2022. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!