Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak vagy hagyjam ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy hagyjam ?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy fesztiválon táncoltam egy lánnyal.Nem beszélgettünk mert nagy volt a zaj de egyszercsak kezébe került a telefonom beírta az elérhetőségét.


Kicsit később amikor kimentünk levegőzni éppen elkezdtünk beszélgetni de mind a kettőnket keresett a társaság akivel jöttünk és elszakadtunk egymástól.


Én nem akarok tőle semmit , csak egy kicsit rosszul érzem magam attól ,hogy megadta az elérhetőségét (úgy hogy nem is kértem) szóval gondolom várja , hogy ráírjak vagy valami.Neki nincs meg az én elérhetőségem.

Hagyjam rá vagy írjak neki ?



2022. jún. 9. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmit, ne írj neki. Felesleges hiú reményt kelteni.
2022. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
első kommentben a válasz , nincs mit hozzáfűzni
2022. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam , hogy beszélünk pár szót utána megmondom neki.

Fordított esetben biztos nehezen viselném , hogy akkor most ír e vagy nem.

2022. jún. 9. 11:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy srác hasonlo szituban

Mi személyes randit beszeltunk meg buliban másnapra.(elérhetőségeket nem cseréltünk csak idopont hel,szin hogy majd találkozunk)

Randin masnap meg közölte hogy csak azert jött el mert nem akar bunko lenni, hogy nem tartja a szavát én meg várom, de amugy nem akar semmit tőlem es mesélt az eletéről, miért nem férek én abba bele. (Utazások, alig van itthon meg et)

Bennem az volt hogy és nem lehetne lekuzdeni ezt? Es hatarozott volt mintha eleve nem is akarná lekuzdeni.


Mindenképpen ugy akart elválni tolem hogy ne érezzem magam rosszul, ne legyenek bennem tüskék, vagy valami.


Korrektnek tartottam, de azert a csalodás érzésem igy is megvolt.

2022. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írsz neki, 1-2 hét el is felejti, hgoy bárkinek megadta a számát. Ezzel meg csak felpiszkálod.

Megírod neki, hogy bocsi csak azért kereslek, hogy megmondjam, semmit nem akarok tőled...?? Ugye ezt te se gondolod komolyan...??

2022. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igazgatók van.
2022. jún. 9. 11:29
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazatok*
2022. jún. 9. 11:30
 8/14 anonim ***** válasza:
*alig van itthon meg etc
2022. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szoval most rairnal, beszelgetnel vele es utana kozolned, hogy nem erdekel?

Rossz otlet.

2022. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úgy tennék, ahogyan az #5-ös tenné. Felhívni (írni neki), hogy sajnos, nem akarom az elkezdést sem.
2022. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!