Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar velem lefeküdni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem lefeküdni a férjem, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Egy éve nincs közöttünk semmi és nem miattam. Folyton én kezdeményeztem, ő neki meg folyton volt valami kifogása. Én ezt nem bírom tovább csinálni úgy érzem. Mind a ketten a harmincas éveink elején járunk. 6 éve vagyunk együtt… Próbáltam vele nem egyszer, nem kétszer , legalább 1000x beszélni erről , de konkrét választ sosem kaptam, sőt igazából mindig megsértődött és vagy nagy veszekedés lett a vége vagy felállt az asztaltól és elment.
2022. jún. 9. 17:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Van gyerek? Ha nincs: azonnal válás. Nem a szex miatt, hanem mert beszélni se lehet vele.
2022. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%

Párterápia vagy válás.

Sok jót nem jelent, ha ennyi ideje nincs intimitás köztetek.


Általában akkor zárkózik el ennyire az egyik fél, ha szeretője van.

2022. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, hogy merevedési problémái vannak és szégyelli? Esetleg megcsal?
2022. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

szóról szóra ugyanez, csak nekünk gyerek is van.

3 megoldás van: vagy választás elé állítod és beszéltek róla/elmentek párterápiára és megoldjátok, elváltok vagy keresel valakit erre a célra.

én utóbbit választottam, valószínűleg sejti, de egyelőre elbírja a kapcsolatunk és az ő álláspontja sem változott. 🤷‍♀️

2022. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
21%

És mi ennek az oka?

Miben változtál?

2022. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nálunk is van gyerek. 3 éves. Párterápiára szerettem volna menni, de ő nagyon elutasító volt ezzel kapcsolatban. Nem tudom vannak e merevedési problémái , anno nem voltak… de 100%ig biztos vagyok benne , ha lennének sem kezeltetné. Párszor láttam a keresési előzményekben szex chat oldalakat, meg pár beszélgetést, de úgy gondolom konkrét szeretője nincs akivel összejár. Elutasította a párterápiát ezért leültünk ketten ezt átbeszélni , konkrét indok vagy válasz semmi, azt mondta hogy ha ő nekem nem elég keressek mást ő sza**k rá….Emellett eszméletlenül féltékeny….
2022. jún. 9. 17:41
 7/33 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom semmiben nem változtam. Nem volt semmi változás az életünkben. (Gyerek születése utáni korszakra értem) .
2022. jún. 9. 17:43
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen kommunikációval lehetetlen fenntartani egy működőképes párkapcsolatot. Nem a szexhiány a házasságotok legnagyobb gondja, inkább egy tünet.
2022. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

Mit kell így vergődni? Ha nem akarsz válni a gyerek stb miatt akkor keress egy szeretőt. Nem kell ebből akkora dolgot kreálni. Ha ő nem tszi akkor majd megteszi más. Ő meg csak verje a chatszexre amíg te jól érzed magad valahol.

Az ilyen idióta nem is érdemel mást.

2022. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%

Ha teljesen falakba ütközöl, akkor marad a válás.

Szerintem minden lehetőséget végigzongoráztál. A minimumnak kellene lennie, hogy beszélni hajlandó róla, de ő még ezt sem teszi meg, egyedül nem tudod megoldani.

2022. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!