Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés 1 hónap ismerets...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés 1 hónap ismeretség plusz 1 hónap járás után? Vélemény?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

En van akivel elso naptol egyutt éltem. Nem ez határoz meg egy kapcsolatot


Egyik: kulfoldon megismertem egy srácot, aki ossze akart velem jonne de meg is szunt a munkám meg szakitottam is epp egy masikkal es hazajottem Mo ra de kineztem egy masik kulfoldi allast és már 1 héten belul mehettem is vissza es a kulfoldi sráchoz mentem. Amugy millio sztori lement hatalmas szerelem volt


Masik srac:

Anya kidobott otthonrol az utcara atmentem mamához de ő rigolyás, talalkoztam egy regi ismimmel, mar aznaptol naluk laktam(mamahotel) és egyutt is jártunk. Az is nagyon komoly szerelem volz.

2022. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
*jönni
2022. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

#1 te végülis kényszerhelyzetben voltál - kíváncsi lennèk hogy a másik fél mit mondott


Amúgy szerintem K*nagy lottò, és szerintem fura is.

2022. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Legfeljebb szétköltöztök, na és?


Más meg úgy költözik össze a lakótársaival, hogy két sort beszéltek egy Facebook hirdetés alatt. 😂

2022. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Ha van rá mód és lehetőség, miért ne? Lakva ismerszik meg az ember. Én inkább azokat nem értem, akik évekig utazgatnak egymáshoz a fél országon keresztül. Ha együtt jó, miért ne költözne össze két ember? Ha meg nem jó, akkor meg.. az egész kapcsolatosdi tárgytalan, nem?
2022. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

3.nem értem, mit mondana a masik fél?

Oda vissza abszolut szerelem volt mindkét esetben és az a viharos szenvedélyes ráadásul és filmekbe illők.


És nem nagy lotto.

A jelenlegi barátommal is hasonloképpen vagyok.

Ismerem mondjuk régóta, nem idegen, aztán amikor találkoztunk buliztunk aznaptol kapásból jártunk is, masnap már bemutatott a szüleinek es napi szinten vagyunk azóta is együtt, együtt is élve.


Nem sokan sz.rakodnak azon hogy x edik randin lehet csak csók, meg csak 1 év mulva üljünk le beszélni anyagiakrol gyerekről csak összekoltozés kapcsan meg ilyesmik.

Vannak akik hatarozottak, igen, szeretlek, csapjunk bele és nem bonyolítjak tul. Valahogy ez mintha működőképesebb is lenne mi t azoknal akik a körmüket is lerágják bizonytalansagukban es hezitalnak meg huznak halogatnak meg gondolkodnak agyalnak

2022. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Kb mint a nike szlogen

"Just do it"

2022. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De itt egy jó fizető állás ott hagyása is kockázat
2022. jún. 10. 16:30
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Már megint utólag adagolod az információt, mint valami idióta.
2022. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Állàsokról csak ugy döntünk hogy csak saját jogon. Más embert soha nem lehet felelőssé tenni ha magad alatt vágod a fát.


Azaz ha a kapcsolat kudarc is lesz akkor sem mondhatod azt hogy pedig én miattad hagytam ott a munkámat is.

Nem felelős egy masik ember a TE dönteseidért. Szoval ha felmondasz azt ugy tedd, hogy akkor is megtennéd, ha a kapcsolat zatonyra fut majd.

2022. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!