Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LEHET HOGY amiért még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEHET HOGY amiért még nem volt pasim? Elrontottam a randit? 27N

Figyelt kérdés

Még nem volt randim, de csak azért mert nem fogott meg senki. Egyébként sokan próbálkoztak már, nem vagyok se szégyellős (bármelyik idegen pasi ölébe ülök vagy vetkőzök, volt már rá példa) csinosnal tartom magam, van önbizalmam. Megismertem egy számomra szimpi pasit, aztán elhívott randizni. Örültem, végig izgatott voltam, aztán amikor rájöttem, hogy most valóban 27 év után egy pasi próbálkozik nálam, hirtelen kellemetlen , rossz érzés fogott el. Nem akartam megcsókolni sem, végig elhúzódtam. Láttam is rajta, hogy nem erre számított, biztos érzékelte a nonverbális kommunikációmon. Az a kérdés, hogy gátlásossá válhattam? Megijedtem?

Mennyi ideig vár egy 34 éves rám? Gondolom nem hónapokig, viszont jelenleg úgy érzem ez nekem nem megy ez egyből és több hét (vagy talán hónap) kellene ahhoz hogy feloldódjak?


2022. jún. 11. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez szorongás. Vegyél be egy fél szem xanaxot, megoldódik a dolog.
2022. jún. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

"Még nem volt randim, de csak azért mert nem fogott meg senki" -> ez inkább arra utal, hogy túlságosan váltogatós vagy. Ezzel sincs semmi gond, csak nem biztos, hogy lesz valaha kapcsolatod ha nem adsz lejjebb.


"nem vagyok se szégyellős (bármelyik idegen pasi ölébe ülök vagy vetkőzök, volt már rá példa)" -> ez inkább nem a szégyellősség ellentéte. Inkább csak vágysz a figyelemre. Tipikus rhibancos felfogás annak érdekében, hogy nézzenek a pasik, figyelmet akarsz, gondolom a szüleidtől nem kaptad meg gyerekként.


Egyébként nyilván ha nem egy elkeseredett 34 évesről van szó, nem fog várni a végtelenségig.

2022. jún. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Még azt érdemes tudnod, hogy amikor tetszik valaki, máshogy viselkedsz, mint azokkal, akik nem tetszenek. Elég evidens, de úgy látom, elfeledkeztél róla. Tök oké, hogy jelentéktelen emberekkel laza vagy, de azt tanulni kell, hogy aki tetszik(tehát stresszt vált ki), azzal is az legyél.


Mondjuk ha ez segít, nekem 30 év után sem megy, csak bámulom, dadogok és elhúzódok, vörösödök, zavarban vagyok. Biztos tipp, ha beveszel egy xanaxot, a nagyon gyenge fajtából.

2022. jún. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem veszek be semmit, ezt a bénák csinálják.

Nem vagyok ribi, kössz.

Az az eset akkor volt, hogy úgy hozta az élet a szituációt én meg nem zavartattam magam de nem szoktam csak úgy vetkőzni pasik előtt.

2022. jún. 11. 08:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen illene tudnod, hogy a mentális betegségek és gátlások nem a "bénák" kiváltsága.

Egyébként meg nincs olyan eset vagy élet-szituáció, amikor vetköznöd kéne random férfiak előtt.

2022. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Ne nyugtatozz en se javaslom, barmilyen mellekhatasa is lehet.


Altalaban mindenki zavarban van azzal.aki neki tetszik

Ez miatt gyakorta csak rövid alkalmakra találkozom es ez miatt nem egy esetben szexkapcsolatom volt mert "elrohanok"mindig mert nem megy a gordulekeny laza konmunikacio sem.

Ritka az a ferfi aki fel tud oldani. Na azokkal van több éves egyuttjárás csak.


Ismerkedj vele de maradj nyitott masra is mert vannak ferfiak akik tetszenek is és oldott is tudsz velük lenni egyszerre

2022. jún. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
*én ez miatt
2022. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"bármelyik idegen pasi ölébe ülök vagy vetkőzök, volt már rá példa"


Kész főnyeremény lehetsz

2022. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Minállunk faluhelyen az illyent híjják úgy hogy szűzk.rva.
2022. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyugtatózz de a pszichiátert nem ártana felkeresni.
2022. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!