Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnt fel ez covid óta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel ez covid óta?

Figyelt kérdés
Hogy sehogyse kinéző embereknek jó párjuk van kinézetre legalábbis, és igényesebbeknek meg olyan akivel le se állna az ember?
2022. jún. 11. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
A covid kitermelte ezt az embertípust.
2022. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Hamarosan a majmokra fogunk gerjedni!
2022. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk azt nem mondtad, hogy te melyik párhuzamos univerzum melyik galaxisának melyik bolygóján élsz, mert én itt Budapest belvárosában továbbra is csak külsőre egy szinten levő párokat látok.
2022. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Én ezt egyáltalán nem figyeltem meg.
2022. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Nekem úgy tűnik, hogy nem pártól függ, a többség totál elengedte magát. Több vékony ismerősöm is volt, két év alatt rájuk sem ismerek. Nem 5 kiló, hanem alsó hangon 15 plusz feljött rájuk. Akikkel korábban együtt mentünk néha edzeni, teljesen abbahagyták az edzést és leeresztettek. Két srác van, aki még formában maradt, de emlékszem, mennyit szivattuk magunkat a különböző alternatívákkal, mikor minden bezárt.


Mi is vesztettünk a lendületből a párommal, igyekeztünk itthon meg a szabad ég alatt sportolni a járvány alatt is, felszerelkezni a szükséges mininum eszköztárral, de lelkileg igen megterhelő volt egy burokban élve teljesíteni. Látványos változás rajtunk nincs, de sokkal többet kellett küzdeni motivációs szempontból és csak szintentartás volt. Kb fél éve kapartam össze magam annyira, hogy ne csak úgy menjek edzeni, mint egy robot, hanem élvezzem is és feszegessem is a határaimat újra.



Szóval mindannyiunkat földhöz vágott ez szerintem, így vagy úgy. És teljesen megértem azt, aki messzire sodródott az egykori énjétől külsőre is.

2022. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 October15 ***** válasza:
100%

3.: Hát azért bőven láttam már ellenpéldát településtől függetlenül. Nem mondom, hogy tesco árufeltöltés közben ismerkedtek meg de attól még létező dolog.


Hogy a covid óta ennek a száma növekedett volna... passz. Ha feltesszük hogy igen akkor nyilván érthető jelenség lenne mert azért a szociális és egyéb irányeit csak ki kell elégítenie az embernek egy idő után és ha már úgyis neten ismerkedik mert kb. máshogy nem lehetett akkor 1 órát elbszhat olyanra is akivel személyesen amúgy nem állna le ismerkedni ilyen célból aztán véletlenül klappolnak.

2022. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

#6


Látom te se vagy képben az online dating világával... Nők ott pont hogy nem állnak le csak messze szinten felüliekkel. Egyrészt, mert minden nőre legalább 3 faszi jut másrészt, mert nők százával kapják a like-okat pl. Tinderen, jóhogy a legjobbat választják ki közülük. Saját és nemzetközi tapasztalat is ez (német, angol és orosz nyelvű "fórumokat" olvasok nem feltétlen ilyen témában, de belefut az ember olykor ilyesmikbe is, mindenhol ugyanazok a tapasztalatok).

2022. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#2: Ezért terjed a majomhimlő. :(
2022. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tudod, akárhogy csűrjük-csavarjuk, még mindig nincs objektív skála arról, hogy ki a szép, és ki nem az. Ez teljesen szubjektív mérték, az, hogy neked valaki nem tetszik, az a te egyéni problémád.
2022. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

#9


Tehát akkor azt állítod, hogy nincs összefüggés az egyén kinézete és a neki tetszők között. Ez azt jelenti, hogy én, mint ronda férfi pont ugyanannyi szép nőnek kellene, hogy tetszek, mint rondának. Mégis csak ronda nőknek tetszettem eddig, szépek visszautasítottak pár másodperc után (szórakozóhelyen, házibuliban...). Fura nem :D? Azaz szerinted simán megtörténhet, hogy pl. egy 3-as szintű faszinak 6-os szintű nője legyen az alábbi skála alapján:

[link]

[link]

Mert, hogy ilyen nincs a valóságban.


Egyébként itt van neked néhány *nő* válasza szintek témakörben:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Vagy még az is lehet, hogy egyszerűen csak hazug képmutató vagy :).

2022. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!