Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatunk elején hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatunk elején hazudott nekem a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Közel másfél éve vagyunk együtt a párommal, kapcsolatunk alatt többször titkolt el dolgokat vagy hazudott, amik kiderültek, de megcsalás nem történt. Kb 3 hónapja voltunk együtt, amikor egy péntek este meglepetésből átjött hozzám, hozott kaját stb, majd mondta, hogy másnap szombaton dolgoznia kell, és délután elmegy a haverjával biciklizni. Arra számítottam hogy utána találkozunk, de aztán egész hétvégén nem találkozott velem, fáradtságra hivatkozva. Egyik nap jöttem rá, hogy azon a szombati napon nem dolgozni ment, hanem egy másik lánnyal ment biciklizni, délután ért haza. Nekem azt mondta a bicikli a haverjával vasárnapra lett tolva, meg amúgy is fáradt, ezért nem találkozunk. Az egyik legjobb barátjával beszélt erről messengeren (igen, megnéztem), hogy elment ezzel a csajjal biciklizni, kapott tőle egy puszit de ennyi. És hogy valószínűleg inkább hanyagolja ezt a dolgot. Utólag így beugrott, hogy biztosan azért nem találkozott velem szombaton, mert iszonyatosan leégett, és gondolom így lebukott volna, hogy ha munkában volt, hogy égett volna le a bőre. Nem tudom, hogy vajon tényleg csak ennyi volt-e ez az egész, vagy esetleg találkoztak ezután is. Kérdezzem meg a lányt, vagy mit tegyek? Ha a páromnak tenném fel a kérdést vagy egyáltalán megtudná, hogy tudok róla, biztosan csak veszekedés lenne belőle, és ha megkérdezném, hogy ezen kívül volt-e még valami, biztos egy nem lenne a válasza, mivel csak akkor mondja el ilyen hazugságokkal kapcsolatban az igazat, amikor kész tények elé van állítva, és tudja, hogy mindent tudok. Hogy derítsem ki az igazságot? Vagy csak lépjek túl ezen a dolgon, hiszen úgyis régen volt?
2022. jún. 13. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban fontos a bizalom és az őszinte kommunikáció... többek között.

Bizalom nincs a részedről, jogos is, kommunikáció nincs a részéről....

Szerintem nem fog ez menni.

Ha megbeszélni, megbocsátani nem fogod/ tudod, eleve halott ügy...de ahhoz meg őszintén át kellene beszélni 🤔

2022. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha az említett lánnyal baráti viszonyban vannak, semmi több, akkor miért ez a körítés? Nekem is vannak lány barátaim, de sohasem csináltam belőle titkot. Miért is tenném? A bizalom számomra nagyon fontos. Az ilyen kis hazugságokra simán rámehet egy kapcsolat.
2022. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kettes, van lány barátja, akiről tudok is, ismerem. Viszont akivel ez a biciklizés történt, soha nem hallottam róla, nem hiszem, hogy barátok lettek volna, hiszen akkor tudtam volna róla és nem titkolózott volna.
2022. jún. 13. 10:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt mit kideríteni, lapát
2022. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Srác díjcsomag váltásra készül

Vagy csak egy patkány , mert ahogy leirod nem ez volt az első


Legtöbb esetben nem szokott ilyenkor változni semmi , ő titokban eljàrkàl, te esetleg sarokba szorítod, kidumalja, és minden megy tovább

2022. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem mentegetni akarom, de ez a kapcsolatunk elején történt, azóta sokminden változott, együtt élünk, és azt mondhatom hogy nagyon jó a kapcsolatunk. Azt érzem, hogy nem biztos, hogy egy ilyen miatt el kellene dobnom a kapcsolatunkat, ami régen, az elején történt.
2022. jún. 13. 10:46
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Ahhhaa értem, szóval ez ilyen visszamenőleges elszámoltatás. Sosem értettem, miért csinálják ezt a lányok, évekre visszamenőlegesen. Ha a jelenben minden oké, a jövőt is látjátok együtt, akkor minek ezeket felhozni? Vagy van valami egyéb probléma, ami miatt ez előjött? (tapasztalat, akkor szoktak ezzel jönni, ha valami más sérelem van a háttérben)
2022. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6# hát akkor döntsd el, hogy fátylat a múltra és koncentrálsz a jelenre, vagy ha ennyire felkavart, akkor minek magyarázod meg magadnak...
2022. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Nálam ez alapokat döntene, szakítanék.


A másik, hogy nekem EZ nem tetszik:

"Az egyik legjobb barátjával beszélt erről messengeren , hogy elment ezzel a csajjal biciklizni, kapott tőle egy puszit de ennyi. És hogy valószínűleg inkább hanyagolja ezt a dolgot."


Mi ez, hogy "inkább hanyagolja ezt a dolgot". Miért, eredetileg nem akarta "hanyagolni"? Tehát lehetett egy ilyen, hogy ő nem jött be esetleg a lánynak, de ha bejött volna, akkor azt a lányt választotta volna? Nekem ez a rész is necces a dologban (nem csak a konkrét átverés).

2022. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

#6

3 hónapos kapcsolat volt, azt írod. Oké, hogy az eleje, na de amit az előző is írt, ha ő akkor bejött volna a csajnak, akkor téged dobott volna, és azt a lányt választotta volna? (Vagy csak szimplán megdugja, de mindegy is, mindkettő jellemtelen szar alakra vall, már bocs.)

2022. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!