Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy a férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy a férfi az utolsó pillanatban szól, hogy jön, amikor már megszerveztem a napom? Miatta változtassak?

Figyelt kérdés

Huszonpárévesen volt egy ilyen,hogy az akkori barátom nem írt semmit, hogy mi lesz. Baratnők koncertre hívtak. Épp készültem, amikor írta, hogy buszon van,mindjárt ideér. Ennyit a koncertől.

Másik az 10 évvel később, mostanában volt, hogy megterveztem a szabadnapom reggelét, hogy edzeni megyek,majd 11tol délig órám lesz. Erre meg késő este ir ,hogy jön és 9kor ér ide, amikor edzésen vagyok. Ő fel volt háborodva, miért nem vele foglalkozok. De hadd ne kelljen lemondani mindenről miatta csak azért, mert nem szólt előre. Amúgy is direkt reggelre tettem minden kötelezőt, hogy déltől szabad legyek. Miért járok mindig így?


2022. jún. 14. 08:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Volt egy ,aki munka után kérdés nélkül többször jött elém és hogy menjünk enni. Egyáltalán nem voltam éhes, mert előtte ettem es ezt tudta jól. Miért nrm kérdeznek? Akkor is abba kellett hagyni az edzést, mert nem lehetett mellette tervezni.
2022. jún. 14. 08:37
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Mert egy önző barom. Én nem változtatnék a terveimen csak azért mert őfelsége most ér rá. Régebben sokat alkalmazkodtam az ilyen idiótákhoz, de rájöttem, hogy nem éri meg, nagyon nem.
2022. jún. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is régebben. Már nem.
2022. jún. 14. 08:49
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Azért ilyenek, mert megtehetik. Csettintenek és már ugrassz is. Teljesen normális elvárás részedről, hogy egyeztessétek a találkozókat előre. Kedves gesztus lehet 1-1 meglepetés látogatás, de akkor viszont számolni kell azzal, hogy a másiknak épp nem alkalmas és nem megsértődni. Ha megsértődnek, akkor kuka azonnal. Hisztis óriáscsecsemőkkel nem éri meg randizni, mert igazi energiavámpírok.
2022. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Vegyél elemes férfit magadnak, az alkalmazkodik hozzák hercegnő:)
2022. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapból mi az, hogy "jön"? Tán meg kéne kérdeznie, hogy ráérsz-e. Eszem megáll.
2022. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez tipikusan az a "paradox" gondolkozásmód, hogy amikor az egyiknek épp szabadideje van, akkor ő azt gondolja, hogy a másiknak is, ezért az biztosan szintén ráér. (Abba bele sem gondol, hogy nem biztos.)

Ezért érdemes már a kapcsolat elején tisztázni, hogy mit illik és mit nem. Ergo, a másik csak akkor fog belemenni ebbe a kapcsolatnak nevezett "üzletbe", ha ő is hasonlóképpen vélekedik. (Szelekció...) :,D

2022. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Spontán él valszeg
2022. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ennek semmi köze paradox gondolkodáshoz. Eddig nem voltak emberi kapcsolatai? Mindenkivel így bánik, hogy "most megyek, ez van"? Vagy úgy van vele, a lánynak mindig szívesen kell látnia, és mindent eldobni miatta?
2022. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%

Azt nem olvassuk, hogy leányka miként akar találkozni, persze most a fentiek fényében angyalka ő:D

Pedig, lehet azt kapja, amit ad;)

2022. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!