Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok itt másnak is bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok itt másnak is bejönnek a gorilla típusú pasik?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Regen amikor még tini voltam, igen. De szerencsere nem altak velem szoba. Most szoba alnanak de most meg mar egyaltalan nem tetszenek :D es altalaban ezeknek a nagy resze ejszakai benzinkuton levo bunozok. Erdemes kerulni oket
2022. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Barátnőmnek pont ilyen a pasija."vállalkozó" a drága,de ez csak a fedőduma.Mocskosul gazdag,több sportkocsija van,szteroidozik mellé nagy ki van gyúrva.Mindig sorolja nekünk hogy ő annyia kemény ember bemegy egy kocsmába és vigyázzba áll a kocsma.
2022. jún. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Huh nekem is volt egy akivel "ismerkedtem" de nem lett belole semmi, es azt mondta auto kereskedese van :D kozben meg semmit nem csinalt nem is volt igaz, de 10 millios autoja volt
2022. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom nem kell le irni mibol volt ez..kerulni kell az ilyen nagydarab gorillakat
2022. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A gorilla egyébként tök találó kifejezés, általában a testalkatuk és az IQ-juk is egy nagydarab majoméval vetekszik.
2022. jún. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen csak ne legyen szőrös.
2022. jún. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pfuj, nagyon nem.
2022. jún. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!