Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem irritál mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritál mikor valaki a "párom" szót jolly jokerként használja az éppen aktuális nőjére/pasijára? Mióta jött ez divatba?

Figyelt kérdés

Egyfelől párja a zokninak van meg a kártyának a memóriajátékban.

De nem is ez a lényeg, hanem hogy sokszor úgy használják ezt a kifejezést, hogy egy hét múlva már másik emberrel vannak együtt, vagy éppen csak szexelni járnak össze. Párja csak egy lehet valaminek, se több se kevesebb. Ha valakinek "párja" van, az nem fog utána másik emberrel összejönni.

És ami a legrosszabb, ez rengeteg esetben amolyan adu ász, jolly joker kártya, mert ez a "párom" kifejezés szinte mindig úgy állítja be az aktuális "párt" mint valami kiválasztott istenséget, akihez más földi halandó nem érhet fel. "Engem csak a párom láthat meztelenül", "a párom nem örülne ha találkoznák veled", a párom így meg úgy, holott az se különb semmivel mint bármelyik másik random ember az utcán. Miért kellene neki előjogokat élveznie más emberekkel szemben, mint valami királynak?

Csak én találom ezt a jelenséget, ezt a kifejezést borzalmasan nevetségesnek és tiszteletlennek más emberek irányába, vagy van más is akit hasonlóan bosszant? Egyáltalán mióta és miért lett ez ekkora divat?



2022. jún. 15. 00:42
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%

"Engem csak a párom láthat meztelenül", "a párom nem örülne ha találkoznák veled", a párom így meg úgy, holott az se különb semmivel mint bármelyik másik random ember az utcán. Miért kellene neki előjogokat élveznie más emberekkel szemben, mint valami királynak?"

Én 10 éve vagyok a párommal. Szép is lenne ha mások is nézegetnének meztelenül. Nem is igazán értem ezt a kérdést. Vagy ha élettársamnak, szerelmemnek hívom, akkor már lehetnek jogai, vagy hogy?

2022. jún. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

"semmivel mint bármelyik másik random ember az utcán. Miért kellene neki előjogokat élveznie más emberekkel szemben, mint valami királynak?"



Ha neked nem különb az aktuális PARTNERED egy random embertől az utcán, akkor az a te bajod. Igen, nálam elsőbbséget élvez mindenben a szerelmem/párom/férjem és úgy hívom ahogy jól esik. Egy random idegen embernek meg pláne semmi "előjoga" nincs, szemben a férjemmel. Igen ő láthat meztelenül, pont.

2022. jún. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a párommal szemben pl te mint vadidegen semmilyen előnyt nem élvezhetsz, labdába se rúghatsz.

A jolly joker "van párom" mondat is célzott, egyenes üzenet: kopj le, de nagyon gyorsan. Ja igen, nekem különb a barátom egy random idegentől, azért vagyok vele.

2022. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Téged zavar, mást meg nem.

Számomra meg a " barátom", " pasim" vagy nőkre a " csajom", " barátnőm" kifejezés taszítóbb.

Számomra az ember a barátait hívja barátomnak/ barátnőmnek ( nemtől függően), én legalábbis, és nem azt akivel párkapcsolatban van, szerelemmel szeret, intim kapcsolat van köztük.

Akivel egy pár vagyunk, kapcsolatban, már miért ne lehetne a párunk? Egy komolyabb társ aki még nem a menyasszony/vőlegény, férj/ feleség az a párunk. Én szeretem ezt a kifejezést. Mindig így neveztem a páromat mások előtt, amikor szóbakerült, és amikor még nem voltunk sem jegyesek, sem házasok.

Az exeim is egyszer a párjaim voltak x ideig. Persze velük végül nem költöztem össze és nem is házasodtam össze, mert idővel kiderült hogy nem passzolunk egymáshoz, és ezek a kapcsolatok véget értek.

De végső soron mindenki úgy nevezi a párját😂ahogy akarja. Egyedül az adott személyre tartozik, senki másra.

2022. jún. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

"kifejezést borzalmasan nevetségesnek és tiszteletlennek más emberek irányába"


🤣

2022. jún. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

* ja és természetes, hogy a párom előjogokat élvez xyz emberekkel szemben, azaz ő láthat pl meztelenül, random emberek pedig nem. 4- es voltam.

+ Te amúgy mindenkinek mutogatod a bréd, meg a püspökfalatod az utcán vagy mi?

2022. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom, ha téged ez az ártatlan kifejezés IRRITÁL, akkor jobb lenne magadba nézni. Ott akkor valami elfojtott frusztráltság bújik meg. Semmi kivetnivalót nem látok benne, engem az is hidegen hagy, ha valaki mucikámnak hívja a másikat. Ahogy jól esik.
2022. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is prolibb a csajom, barátnőm, asszony vagy amiket szoktak mondani. A párom, kedvesem az szép. :)
2022. jún. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Ha már egy ártatlan kérdésre is csak masszív személyeskedés és lenézés jön válaszként, legalább hadd mutassak rá egy logikai bukfencre:

*Vadidegen - mert a jelenlegi "párotok" sosem volt vadidegen mi? Úgy bújtatok ki anno anyukátok hasából annak idején, hogy már ismertétek azt aki jelenleg a partneretek? Nehezen hiszem. Valahol, valamikor ő is idegen volt, és meg kellett ismernetek ahhoz hogy a "párotok" legyen. Ergo semmivel se volt különb mint most én vagy bármelyik másik ember. Annyi a különbség hogy neki mákja volt mert hamarabb ért oda.

Engem viszont továbbra is rettenetesen bosszant ha például azért nem jön el egy szimpatikus lány még egy kávéra se velem, mert neki "párja" van (🤮) és ezért én már nem is vagyok ember onnantól. Nyilván amíg nem vagytok ebben a helyzetben nem érzitek át. De arra azért kíváncsi lennék az itteni felháborodott kommentelők közül hányan lesznek együtt a "párjukkal" 75 évesen mondjuk.

2022. jún. 15. 01:13
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván amíg nem vagytok ebben a helyzetben nem érzitek át."

Lássuk mit tennék én egy ilyen helyzetben. Ha ezt mondaná nekem a csaj akkor szépen elnézést kérnék, majd tovább állnék és keresnék olyat, akinek nincs se párja, se pasija, se semmi egyebe. Értelmetlen dolgokon kattogsz...

2022. jún. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!