Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyikék, ha alternative...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyikék, ha alternative rock zenész szövegírónak adnám ki magam, sikerem lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Itt a festival season, és az ország tele lesz ilyen tarka szoknyás, napszemcsis, izzadt, nagyon alternative csajszikákkal, akik alig várják, hogy bepiálva átéljék a mély értelmű mondanivalójú alter slágereket, miközben táncikálnak a porban valamelyik színpad stage előtt.


Ez perfect alkalom lenne, hogy amolyan Kisstibis vagy lovasis stylusban írjak egy-két alter dalszöveg lyricset, és meggyőzzem a kisasszony hölgyikéket, hogy mély érzésű művészlélek vagyok, akivel szívesen etyepetyélnének?



Mondjuk ilyet (quimbys stylusban):


"Zötyörög a putyorog a szívben a kalapács

Álmából felriad a csúzos pomogács!

Gumicukor illatú angyalka hegedül,

Fesztiv-állapot, hogy nem hagylak egyedül!"



Vagy ha a chanson-os quimby nem jön be, akkor nyomathatnék ilyen depisebb stylus irányvonulatot a mély érzelmekről 30y módozatban, beckzolis fejhangú visítozással:


"Törött szívszilánk a vakbelemben,

Lejárt orfűi belépő kezemben,

Mikor odaléptem hozzád, már akkor is látszott,

Hogy te vagy, ki oviban is kispálra játszott.


Olyan szép voltál, meg izé, meg hogyhíjják, meg minden,

Tekinteted megakadt a turkálós ingen,

Amit úgy viseltem lazán, mint a pécsi tánctanárok,

Akiről dalt írtak a Kispál-copy srácok.


Mélyszürke holdárnyék olvadt el a szádban,

Az érzésem ott ragadt a tarka tarisznyádban,

Kezedben rozéfröccs, és egy elfbart szívtál,

Vad Guppik koncertre felnevetve hívtál.


(Refrén!)


Ennyit arról, hogy izé,

meg félre, meg vissza meg össze,

Megiszom kézműves söröm,

És kérdem, hogy szobára jössz-e?"



Esetleg a nagyon intellectualis vonalat követve írhatnék B1-es angol nyelvtudással Platon Karataev dalokat a nagyon mély és megfogalmazhatatlan feeling érzelmekről:


"I'm so alternative, just like a purple wombat

My favourite game is the life, not the Mortal Combat,

I am a silver pants, you are a tiny coat

I'm a coconut doll in God's itchy throat.


I'm not crying, it's just the Niagara

My ending is sad, like the Skywalker-saga.

Roses are red, violets are blue,

I have a feeling and you have one, too."



2022. jún. 15. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez vicc? Annak is szar.
2022. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Annyira szánalmasan fárasztó vagy komolyan... Ezt a gyenge szart nem lehetne inkább a humor kategóriába?!
2022. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Majd máskor elolvasom, most nincs rá hangulatom :D De azé ne hagyd abba :D
2022. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
A végére már sírtam a röhögéstől, annyira jó:D
2022. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a nők 90 százaléka menekül az elvont fickók elől. A maradék 10 százalékból jöhet össze valaki, de tedd össze a kezed ha esetleg így lesz.
2022. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

"purple wombat"?


Where? I have never seen a purple wombat. :D

Their four-color varies from sandy to brown or black, to grey. You need to read zoology books! The life of a purple-colored wombat would be a constant run from predators. Because they wouldn't be able to hide because of their color.


No! I didn't know the Kispál és a borz, when I was a kid. I was just running away to kindergarten from the little boy, who wanted to cut my long hair. I was only interested in the little house in the woods for kindergarten. Because that's where the rocking chair was, and there was always a competition for it.



Hát ő izé, az első versben mixelve van a Négszögletű kerek erdő és a csúz nevű betegség? Khm. Szerinted akkor bárki is tudna menni a fesztiválra? :D


A másik meg egy zombi vers. Jajj!


A harmadik versben nem is tudtam hogy 44f egy ezüst nadrág. Nos igen egy ezüst nadrág a Skywalker-sagaban elképzelhető hogy kinézést váltana ki, és ez szomorú lenne, ebben lehet igazad van a versben. Mert hát a jedik ruhái egységesen fehér, krémszínű, barna köppennyel és övvel, és zöld és kék színű fénykarddal. Talán a buckalakóknak volt szürke színű ruhájuk. :) Nos igen ebben is igazad van a vers végére. Nekem pl. van egy érzésem ezeket olvasva, az hogy kamillázok, néhol kacagva, hogy ezt aztán jól összekavartad ezeket a verseket. Nem épp fesztiválra valók. A mondanivalója érthető, hogy az érzéseidet fejezed ki, de kissé morbid bizonyos részeken. :) Hogy tudsz kókuszbabaként Isten viszkető torkában lenni? :D

2022. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer már megkérdeztem, most újra, hátha kapok választ is: Te why beszélsz half angolul?

Soha a büdös életben nem fogsz nőt találni ezzel az idegesítő stílussal, nem vicces, nem aranyos, nem férfias, nem hagynád már végre abba?!

2022. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Stílus", motha'fucker!
2022. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
7-es szerintem tanulja és így motiválja magát.
2022. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennek hazudni magad max akkor lenne menő ha 21 éves lennél, nem pedig 44.
2022. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!