Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ronda vagyok, vékony, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda vagyok, vékony, és kicsi a péniszem, de 1 hétre kibérelek egy sportkocsit akkor azzal már mehetek csajozni/dugni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Persze, mehetsz. Az más kérdés, hogy ettől nem leszel még sikeres.
2022. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Inkább állj be abba a sorba, ahol az észt osztják
2022. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

És amikor vetkőzésre kerül a sor, akkor megmutatván a 0 farkad, felkiáltasz, "de a kocsim nagy".


Ne legyé' má' sztereotip! Még a kopasz fej - napszemüveg kombó ami tökéletesen hirdeti a kispöcsöt.

2022. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem, miért érdekelné a nőket a sportkocsid? Nem a kocsit kell bámulniuk szex közben
2022. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 hollófernyiges ***** válasza:
96%
Próbáld ki, aztán írd meg a tapasztalatokat.
2022. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Sajna nem így működik :). Ha igaz, amit írsz, akkor sajnálom a helyzeted, de nem tudom elképzelni van-e olyan nő, aki leállna veled. Rondaként persze ronda nőknél van esélyed, de mihelyst kiderül, hogy kicsi a pöcsöd egyből dobnak. Ronda nők is tudnak válogatni és nem egy kispöcsűt fognak :(. Sajnálom.
2022. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Mehetsz, de ne hogy azt hidd ennyi elég. Legyen még zsebzseton még vagy 2 milla, mert anélkül kicsit furcsa lesz.
2022. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Hogy milyen kocsid van, és mekkora a farkad, az nem érdekli a nőket.

Ha jó fej vagy és szimpatikus, akkor úgyis belefognak ülni mindkettőbe. 😃😄

2022. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kis péniszem.és van saját autom😜F50
2022. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

#9


Igazi pinabubus lehetsz. Ifjú padawanoknak vállalsz esetleg oktatást vagy minden pinát magadnak akarsz megtartani ezekkel az adottságokkal? :D

2022. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!