Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek nevezhető az alábbiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezhető az alábbiak?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hete megsimertem egy játék során egy pasit.

Nagyon jól kijövünk, illetve teljesen összhangban vagyunk.

Folyamatosan egymás társaságában szeretnénk lenni, viszont ezt nem tudom hogy minek lehet nevezni.

Érezhető hogy szeretnénk hogy kialakuljon szerelem, de nem mondtunk ki semmit, mivel még annyira nem ismerjük egymást.

Naponta sok időt beszélgetünk hívásban, írásban kevésbé, mivel inkább hívásban beszélgetünk amit teljesen jól megtudunk oldani.

Ő már látott képen, én még őt nem láttam, viszont belsőre tetszik a személyisége eddig.

Találkozni is tudunk majd, mivel közel lakik, persze majd kialakulnak a dolgok, nem szeretném siettetni.

Olyan érzésem van mintha szerelmes lennék, persze sokan rá mondanák erre hogy ez egyelőre fellángolás.

De lényegében ez majd úgyis ki alakul, inkább arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek lehet-e ennyi idő után és találkozás nélkül hogy ő is érez valamit irántam?

Mert lényegében ő is csak velem szeretne időt tölteni és ezzel én is így vagyok.

Persze mikor mondom nyugodtan játszon vagy beszélgessen másokkal, nem foglalkozik sokat velük, vagy egymás barátaival is játszunk, velük pedig egészen jól kijövünk.

Lényegében nem tudom hogy ezt minek lehet nevezni és ebben kérnék segítséget tőletek.

30F és 21N.


2022. jún. 15. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem lattad meg? Eleg sus

Mielobb nezd meg nert nagy pofara eses lesz ha ronda es nem jon be neked. Ne kellemes az ilyen csak szolok

2022. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól kijöttök, miért nem beszéltek videochat-en? Nem kell siettetni semmit, de hogy ő látott már, de te őt nem, így ezt egy kicsit egyoldalúnak érzem.
2022. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talalkozzatok minel hamarabb. Ha egymast elkezditek tulmisztifikalni, amire minden esely megvan, akkor abbol csalodas lesz.
2022. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérj képet, vagy beszéljétek videohívásban. Mert így nem fair és tényleg csalódás lesz, ha kialakul egy kép róla benned, amihez pozitív érzéseket kötsz, de végül mikor meglátod, nem lesz szimpatikus.
2022. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A kérdésem nem erre irányult.

Hanem arra hogy ő is érezhet-e valamit, ha ennyire egymás társaságára vágyunk?

2022. jún. 15. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, utál téged. Honnan kellene tudnunk, mit érez? Te ismered.

Ennyi alapján az jön le, mivel idősebb is, kép nélkül ismerkedtek, hogy felesleges ebbe belegondolni bármit is. Lehet, hogy nem is 30, hanem idősebb. De egy 21 éves lány ezt nem is értem, miért miért gondol bele ebbe magától is.

Azért hangoztattuk többen is, hogy kérj képet, videót, győződj meg róla, hogy tényleg az az ember van a masik oldalon, akit elkepzelsz, mert igy semmi értelme belegondolni többet, ő ő hinném, hogy barátságnál többet lát ebbe. Ennyi ismeretseg alapjan. A korkulonbsegrol meg ne is beszéljünk.

2022. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!