Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell zárt térben ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell zárt térben ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Fél méterre vagyok tőlük a pult másik oldalán.

Feltételezem vásárolni jöttek be, nem azért hogy smároljanak előttem.

Nagyon zavaró, amikor ezt csinálják a szerelmespárok, nem vagyok rá kíváncsi.

Én is voltam szerelmes, nekem is volt párom, és bármennyire késztetést éreztem hogy rámásszak a többi ember előtt, tudtam uralkodni magamon.


Másoknak miért nem megy?


2022. jún. 16. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

"Nagyon zavaró, amikor ezt csinálják a szerelmespárok, nem vagyok rá kíváncsi."

Akkor ne nézd.

2022. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy meg az legyen a legnagyobb problémád, hogy még van szerelem a világon.
2022. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy pedig tökmindegy, a lazán smároló párok úgyis le fogják sz.rni, hogy a megkeseredőben levő polgártársaiknak tetszik-e vagy sem.
2022. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Néha picit engem is zavarba hoz, ha valakik nagyon smárolnak a közelemben, de hát ennyi bajunk legyen az életben... 😅
2022. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert szeretik egymást és jólesik nekik.
2022. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Mert tinik vagy prolik.


Sokszor voltam szerelmes, de 16 éves korom után ezt már valahogy cikinek éreztem. Olyan, mint a kiszívott nyak: büszkének lenni arra, hogy megbasztak, szánalmas.

2022. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Tény, hogy nem a legmegfelelőbb hely erre.

De a te reakciód is durva túlzás.

2022. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Mindenki tudja, hogy a felnőttek többsége él nemi életet. Főleg az, akinek van párja. Ahogy azt is mindenki tudja, hogy mindenki szokott szarni.


Attól még nem kell mások előtt demonstrálni.

2022. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Normális,hogy ezt gondolod. Én sem smárolok nyilvános helyen. Az egy intim dolog, ami csak kettőnkre tartozik.
2022. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is suttyóság nyilvánosan nyalakodni. A kézfogással, diszkrét puszival stb. semmi baj nyilvános helyen, de amikor már kb pettingelnek az elég gáz. Nyilván aki ezt csinálja az pont leszarja, hogy mennyire bunkó dolog, nincs tekintettel senki másra saját magán kívül.
2022. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!