Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol, hogyan keresnek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan keresnek a mai 20, 30 évesek maguknak párt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Aki jól néz ki és/vagy van pénze, az gyakorlatilag akárhol. Tinderen, buliban, úton útfélen. Aki ronda és/vagy nincs pénze, az kereshet akárhol, de hiába.
2022. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ertelemes eletuk van, nem a 4 fal kozott ulnek. Eljarnak szocializalodni, tarsasagokba, van hobbijuk es elobb utobb megismernek valakit, aki szamukra szimpatikus lesz. Onnantol pedig mar csak rajtuk mulik, hogy mi lesz belole.
2022. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Eljárnak programokra, társasággal, stb.Amikor ennyi idős voltam, egymást érték a fesztiválok. Koncertek, diszkók, zenés helyek csak vannak most is, nem? 40 évesen még megértem, hogy gondot okoz az ismerkedés, de fiatalon?
2022. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hidd el,ma már nem olyan egyszerű ismerkedni,így fiatalon se.Elég sok minden megnehezítette ezt.És nem vagyok kövér,se pattanásos,se alacsony 26F
2022. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

26 F vagyok, szociális szorongásos, ezt elismmerem. De 5-6 huszonéves fiatal férfit ismerek, akik mind kb reménytelennek érzik a dolgot. Köztük van olyan, aki biszexuális és férfiakkal, sőt még transz emberekkel is voltak viszonyai, de a nőket ugyanúgy közel esélytelennek gondolja.


Az is igaz, hogy olyat is ismerek, akinek jól megy a csajozás. Nem tartom fizikailag lehetetlennek a dolhot, de hogy valami nem teljesen stimmel ezzel az egésszel, az szerintem már tagadhatatlan. Nem gondolom véletlennek, hogy ez az egész incel-kérdés ennyire elterjedt téma lett, hogy már a nőknek is tele van vele a tökük, az pedig tény, hogy világ szinten egyre kevesebb a szex. Egszerűen mintha már nem nagyon bíznának egymásban a nemek, de így kollektíve. Furcsa időket élünk, az tuti.

2022. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal járnak,akiket gimiben vagy egyetemen megismertek. Ismerkedjetek ott, mert utana baromi nehez. Es minel idosebb az ember es több mindent elér, annál nagyobb igenyeket tamaszt.
2022. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!