Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a nagyon nagy korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a nagyon nagy korkülönbséget szeretik, mennyi számotokra a felső korhatár?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen kapcsolatotok? Rendes kapcsolat, vagy csak szex jöhet szóba?
2022. jún. 16. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Hányszor kérdezed még meg? Nem fog változni senkinek sem az ízlése, hiába írod ki újra és újra.
2022. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Tinik szeretik ha 30-40 éves pasik fejét is elcsavarják. De van sok apakomplexusos is. Mindkettőből sokan meg is maradnak ilyennek. Itt meg nagyrészt károgó, mindenkibe belekötő emberekbe futsz. Akik nem tudják elviselni hogy nem körülöttük forog a világ. És hogy nem csak az ő véleményük létezik.
2022. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

20-24 év.

Rendes is szóba jöhet, ha egyeznek a vágyaink, céljaink és van kémia.

24N

2022. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Én nem szeretem a nagy korkülönbséget.


Persze ilyen Brad Pitt típusú pasi jöhetne de a magyar átlagból 28 év a felső korhatár.

22/N

2022. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
37 vagyok 17 éves lánnyal is voltam tipp topp
2022. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Nálam az eddigi maximum 33 év volt, akkor egy 18 éves lány volt a partnerem. Rendes kapcsolat volt, egyáltalán nem a szex volt a lényege.
2022. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Egyén- és kapcsolatfüggő.
2022. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!