Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, hölgyek. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hölgyek. Szerintetek mi a kapcsolatok fő mozgató rugója?

Figyelt kérdés

Mi az ami leginkább megfog egy férfiben?

Valami racionális magyarázatot keresek arra, hogy ronda, jellemtelen alakok találnak társat maguknak

Mert oké, gyakori hogy a nőnemű egyed is azon a szinten van értelmileg és szellemileg

De miért nem olyan partnert keres aki mellet tud fejlődni?

Azért egy nőnek megvan a maga hatalma a férfiak fellett

Van választási lehetősége - vagy ennyire nem lenne???



2022. jún. 16. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Hogy nem akarok újra szegény lenni.
2022. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Ronda.. oké. Jellemtelen? Ezt mi alapján szűröd le, hogy jellemtelen valaki? Beszélgettél is vele, vagy csak úgy rámondod? Nem feltétlenül jellemtelen az az ember, akit te annam gobdolsz külső szemmel :) lehet, hogy ő odaadóbb, kedvesebb, megértőbb, intelligensebb, kompromisszumképesebb, érettebb, mint a legtöbb pasi, aztán ezek a tulajdonságok nem ártanak egy kaocsolatban.

Személy szerint, igen, van választása a nőnek, legalábbis olyannak, aki ad magára, külsőleg és belsőleg is, de kisesszét lehetne írni arról, hogy választotta azt az embert. De ez a pasikra is ugyanígy igaz szerintem.

Ezenkívül pedig, minden embernek más az szeretetnyelve az igénye, az hogy éppen mi fogja meg egy pasiban az a személyiségétől függ. Nekem volt olyan az életemben hogy egy igénytelen külsejű pasit választottam csak azért mert el tudtam vele beszélgetni mindenről is... Persze idővel rájöttem hogy ez nem elég egy jól működő párkapcsolathoz, sok kapcsolat tönkre is megy a nagy felfedezések után.

2022. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem főleg az intellektus. Hogy jól érzem magam vele, hogy leköt szellemileg, hogy olyan témákról beszélünk, amikről akár nem is gondolkodtam és ott helyben gondolok bele jobban vagy csak szimplán nem egy ezerszer lerágott csont. Bár nekem fontos a külső is bizonyos szintig, messze nem elég önmagában. Mindig is azzal lehetett megfogni, ha láttam, hogy valaki nem csak beszéltet és faggat, hanem beszélget velem és együtt szövünk gondolatokat. Szeretem, ha nem teljesen hiábavaló kiejteni dolgokat a számon és megfogalmazni a gondolataimat.


Egy olyan beszélgetőpartnernél nincs rosszabb, aki csak azért hagyja, hogy dumáljak, mert azt hiszi, hogy utána lesz más is, ha eleget hagyott fecsegni. Ennyire azért nem vagyok magányos, hogy hálásnak érezzem magam csak attól, ha meghallgatnak és jól kidumáltatnak. Soha nem is voltam.


Mégis sok férfinek van ez a tévképzete.

2022. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

3. Miért lett lepontozva? Teljesen szuper vélemény, kevés emberben van még hasonló intelektussal mint amit egy intelligens nő keres. :)


Sokan félnek az okos nőktől, tudják mit akarnak és nem céltalanul bolyonganak a világban.

2022. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!


Számomra a külső messze nem elég, hogy valamiben megfogjon egy bizonyos dolog.


Ahogy az első kommentelő is írta, teljesen egyetértek is vele, mindenki más és más, a nők és a férfiak között is vannak dolgok, amik megfognak de közben meg is tartanak. :)


Igények van arra, hogy a partnerem odaadó legyen, kedves, szeretetteljes és nyíltan tudjunk beszélni bármilyen témáról, megbízva a másikban. A párom ilyen, nagyon nagyon szeretem. ❤️


A külsejében először a szemei voltak azok, amik megfogtak, plusz az hogy mindig mosolygós, ez nagyon nagyon jó pont. Talán még a magasságot is említem, mivel eléggé alacsony vagyok, bár mondható átlagos formában.


Számomra ő az, aki mellett tudok fejlődni és ő is fejlődik mellettem, kölcsönösen. A támogatás még egy nagyon fontos pont, a vonzódás mellett. A lelki dolgok mellett fontos a vonzódás, a kémia is. :)



22/L

2022. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
#4 Az okos és az ambiciózus/számító között óriási különbség van.
2022. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
6. Az okos hölgyekre gondoltam, akiktől sokan félnek. 🥲
2022. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Jó szex, intellektus, humor.


szex - azért mert fontos nekem, és szeretném jól megélni olyannal akinek szintén fontos, így kölcsönösen adhatjuk egymásnak ezt a gyönyört.


intellektus - azt hiszem ez minden egyéb alaprugója, ha intellektus van, minden van.. kommunikáció, megoldóképesség.. szóval ez esszenciális


humor - főbb mellékrugó a hétköznapokra.. ha két ember humora együtt vibrál az valami csoda és megtartandó dolog, legjobb dolog a szürke hétköznapok elkerülésére.

2022. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
A bizalom.
2022. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
9. Szuper, eléggé fontos. Enélkül szerintem nem csak párkapcsolat, de emberi kapcsolat sincsen igazán. :)
2022. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!