Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi látszólag sosincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi látszólag sosincs zavarban előttem, nagyon magabiztosnak tűnik, akkor valószínűleg nem jövök be neki igazán?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos.
2022. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne, hogy zavarban legyen előtted? Vagy te valami nagy tisztviselő vagy? Bár még akkor sem kéne, hogy zavarba jöjjön, ha nem olyan típus.
2022. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, én pont valami nagy ember előtt nem jönnék zavarba, ellenben ha tetszik valaki, akkor borzasztóan :( Mondjuk én nő vagyok, és még sajnos így felnőtt fejjel is.
2022. jún. 16. 22:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy te azt látod és érzed rajta,de igazából lehet hogy zavarban van csak nagyon jól tetteti azt.
2022. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a kérdés. Viszont szerintem nem lehet ilyen összefüggést kijelenteni. Van aki pl. mindig zavarba jön bárki előtt, nem kell, hogy tetszen neki, aztán van aki soha, és van aki csak jól tudja leplezni.
2022. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, a magabiztosság általában egy olyan dolog ami imponálni szokott egy nő számára. Nem mindenki jön zavarba attól, ha olyannal van egy helyen aki tetszik neki.
2022. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől fugg, lehet ilyen a termeszete.
2022. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem akkor azért tetszem neki valamelyest :)
2022. jún. 16. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi összefüggés nincs a kettő között. Ezt az ember karakteri adja, hogy mikor, mennyire jön zavarba.

Ismerjétek meg alaposan egymást, aztán eldől.

2022. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismeritek egymást , nem lehet tudni mit érez. Azért mert sok férfinak bejössz , és pont 1 van aki semlegesen viselkedik veled , lehetséges ő az aki a legkevésbé akarna csak megdugni és komolyabb fazon.
2022. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!