Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok arra, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok arra, ha a barátnőtök de legyen inkább a feleségetek...egy napon azt mondaná: figyelj csak, én férfinek születtem?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenki azt gondolja, hogy most trollkodok, de ha pont veletek történne meg? Különben meg van olyan, akiről nem lehet megmondani, hogy annak született, mert olyan jól néz ki, komolyan.
2022. jún. 17. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha olyan viszonyban vagy vele, biztos meg lehet mondani róla.
2022. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Tököm szúrnám magam.


És úgy érezném magam mint Brian a familyguyban, mikor megtudja hogy kit is ismert meg a szállodában 😂😂😂

2022. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Marhára vaknak kell ahhoz lenni, hogy ezt ne lehessen levágni. Még dugni sem kell hozzá. Szeretnék azt hinni, hogy nem látszik, pedig k.rvára látni.
2022. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Osztom 3.választ.


De tegyuk fel beveszem mert ostoba vagyok vagy fogyatékos es lesokkol.

Ha megtudnám hogy éveken át nem is azzal jártam akivel hittem helyből kidobnám. Ez szinte bűncselekmény határát is súrolja nekem éveken át átverni egy embert johiszeműség kihasználása, megtévesztés meg st

2022. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
a levágott pöcse után maradt nyílt seb a lába között amúgy is kezdett már gyanús lenni
2022. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez szinte lehetetlen, nem csak a válaszolók által leírtak miatt, hanem mert ha már házasok vagyunk, minimum láttam a személyijét és a gyerekkori fotóit.
2022. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Ha jogilag nem lehetne nagyobb kártérítést kiszedni belőle, akkor szarrá verném!

Nőket nem szabad megütni, de szerintem ez nem számítana asszonyverésnek!

2022. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ha normálisan meg lenne csinálva nagybetűs NŐNEK, akkor nem annyira izgatna a dolog. Sőt kb semennyire. :))) Ha lenne neki jackdugója, akkor meg még házasságkötés, sőt menekülnék abban az ezredmásodpercben, hogy egyáltalán megmoccan a himbákgyulai. 😆😆😆😆
2022. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2022. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Einhorn férfiiiiii 😂
2022. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!