Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől a pasiról mire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől a pasiról mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Flörtöl velem, meg előttem még másikkal is...Valamiért az az érzésem, hogy az ilyennek soha nem lennék első és egyetlen, mert ez mindig találna szebbet, jobbat. Ha pedig jönne egy szebb mosoly vagy punci lehetősége lepattanna, mint kosárlabda a palánkról. Szóval nincs túl jó érzésem ezzel kapcsolatban. Akik így több kapura játszanak, mit akarnak ebből kihozni?

2022. jún. 18. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így van, ahogyan leírtad. Nyilván oka van annak, hogy bizonytalan vagy, az ilyen típusú emberek sok esetben nem elég érettek lelkileg egy tartósabb viszony fenntartásához. Én is ismerek ilyen illetőt, elvileg komoly, monogám kapcsolatra vágyik, de eközben szédít minden csajt.
2022. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A ferfiak 90%-a nem arra az x re nyomul aki neki kell, hanem mindegy melyik csak lyuk legyen alapon vannak.


Ha megtalálod azt akinek csak te kellesz, azzal lehet már remenykedni normalis kapcsolatban.

2022. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van az a típus akinek mindegy...

Van aki jobbat keres melletted..

És még számtalan variáció..

Hallgass a belső hangra!

2022. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a megérzésed.Hallgass rá.
2022. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!